Prodej: Optické patch kabely 3mm

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
Uživatelský avatar
amigonet
Příspěvky: 222
Registrován: 11 years ago
Kontaktovat uživatele:

Prodej: Optické patch kabely 3mm

Příspěvekod amigonet » 1 week ago

Do zahraničí nezasíláme, platba předem na účet (po vystavení zálohové faktury) nebo osobní převzetí (po platbě předem na účet). Fotky zboží jsou k dispozici, na vyžádání lze zaslat na e-mail. Všechny kabely jsou nové. K ceně zboží nutné přičíst cenu dopravy, dle tarifů České pošty.

SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 duplex - 1 metr
K dispozici 40 kusů, cena za kus 40,- bez DPH.
IMG_0017.jpg
IMG_0017.jpg (87.67 KiB) Zobrazeno 210 x


SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 duplex - 3 metry
K dispozici 19 kusů, cena za kus 50,- bez DPH.

SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 duplex - 5 metrů
K dispozici 40 kusů, cena za kus 70,- bez DPH.

SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 duplex - 10 metrů
K dispozici 27 kusů, cena za kus 90,- bez DPH.

SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 duplex - 15 metrů
K dispozici 19 kusů, cena za kus 100,- bez DPH.

SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 duplex - 20 metrů
K dispozici 9 kusů, cena za kus 120,- bez DPH.

SC/APC-SC/UPC SM SIMPLEX - 5 metrů
K dispozici 17 kusů, cena za kus 30,- bez DPH.

SC/APC-SC/UPC SM DUPLEX - 10metrů
K dispozici 18 kusů, cena za kus 110,- bez DPH.
IMG_0021.jpg
IMG_0021.jpg (98.02 KiB) Zobrazeno 210 x


SC/APC-SC/APC SM SIMPLEX - 1 metr
K dispozici 14 kusů, cena za kus 25,- bez DPH.

SC/APC-SC/APC SM SIMPLEX - 5 metrů
K dispozici 11 kusů, cena za kus 30,- bez DPH.

LC/UPC-SC/UPC SM 9/125 - 1 metr
K dispozici 8 kusů, cena za kus 38,- bez DPH.

LC/UPC-SC/UPC SM 9/125 - 2 metry
K dispozici 2 kusy, cena za kus 45,- bez DPH.

SC/PC-SC/APC G657.A - 20 metrů
K dispozici 1 kus, cena za kus 100,- bez DPH.
IMG_0023.jpg
IMG_0023.jpg (90.79 KiB) Zobrazeno 210 x
0 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host