VU+ 4K sat prijmac + iptv

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
3com

VU+ 4K sat prijmac + iptv

Příspěvekod 3com » 1 week ago

Setkal se s tím někdo? V jedné obci se nám teď ozvali 3 lidé, kteří tohle nově mají a přijímají sat vysílání... To běží, ale je tam nějaká aplikace, přes kterou jdou spustit nejnovější filmy přes net a u každého je na výběr tak cca 15 rozlišení,kodeků a kvalit... A to se jim přes původního poskytovatele seká tak zkoušeli nás. Po testu na místě max kvalita 4K pro běh sledování bez sekání byl potřeba datový tok +-35Mbps. Wtf? Co je to za černotu odkud ten stream běží?
0 x

Robotvor
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 1 week ago

Je to stream cinema, bere to data z webshare.... kodi + plug-in streamcinema
0 x

Pintero

Příspěvekod Pintero » 1 week ago

Nabídni jim odpovídající tarif aby se jim to nesekalo za odpovídající paušál....
0 x

pcwifi

Příspěvekod pcwifi » 1 week ago

nebo proste orez webshare komunikaci na nejakou uroven... aby jim aspon to 720p jelo :upside_down: coz muze byt podle kvality i okolo 10Mbit, spicky i vic...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... budoucnost bezdrátových sítí je jen mimo venek, kdo doteď nezačal s budováním optických sítí, půjde do 4 let pod drn...

Gemb

Příspěvekod Gemb » 1 week ago

Co sa cudujes :D Ved zdielacky IPTV su tiez pomerne bezne. Vela serverov ktore ponukaju cardsharing ponuka aj iptv. Pokial ti to ma robit pravidelny traffic 35Mbit tak je to hodne mimo. Za mesiac natocia terabajty.
0 x

frito
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod frito » 1 week ago

Doporučuji říznout přípojku na 10Mbit a v stream cinema nechat udělat test rychlosti a zaškrtnout aby to nabízelo streamy podle rychlosti ono to pak odebere ty 4K 65GB ripy a nechá to tam jen rozumné které nejsou tak náročné.
Ohledně IPTV dostal jsem od známého seznam streamů na kompletní nabídku IPTV od jednoho poskytovatele. Jednalo se o ukradené linky přímo na živé vysílání.

Co to bylo za přístroj ? Hledám nějaký přehrávač který 4k přehraje ale zatím všechny boxy s androidem co to na papíře umí s tím mají problém.
0 x
Jsme malý ISP, ale snažíme se svou práci dělat co nejlépe to jde ;-)
http://www.lajsiNET.cz/ - Horní Slavkov
Jan Leisner e-mail: leisner@LajsiNET.cz

Robotvor

Příspěvekod Robotvor » 1 week ago

frito píše:Doporučuji říznout přípojku na 10Mbit a v stream cinema nechat udělat test rychlosti a zaškrtnout aby to nabízelo streamy podle rychlosti ono to pak odebere ty 4K 65GB ripy a nechá to tam jen rozumné které nejsou tak náročné.
Ohledně IPTV dostal jsem od známého seznam streamů na kompletní nabídku IPTV od jednoho poskytovatele. Jednalo se o ukradené linky přímo na živé vysílání.

Co to bylo za přístroj ? Hledám nějaký přehrávač který 4k přehraje ale zatím všechny boxy s androidem co to na papíře umí s tím mají problém.

Máš to tam napsané. VU+ 4K
0 x

pcwifi

Příspěvekod pcwifi » 1 week ago

me z NASu prehrava i 4K asi v pohode Octagon 4008 UHD, ale obcas cely prijimac padne do modre smrti, nejcasteji ale pri prehravani 4K prave pres plugin StreamCinema. V takovem pripade film stahnu a pak prehraju :yum:
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... budoucnost bezdrátových sítí je jen mimo venek, kdo doteď nezačal s budováním optických sítí, půjde do 4 let pod drn...

coolerman1

Příspěvekod coolerman1 » 1 week ago

Vu zero 4k je prijimac schopny skoro na vsetko .treba tam dat open atv a par pluginov a vsetko fahci.ono to netaha konstatne vysoke data , ale moja mamicka dokaze aj 200gb natahat na tom stream cinema .inak i ked mam na speedtestu 70mbit i tak niekedy proste tie filmy sekaju.
0 x

Cheprer

Příspěvekod Cheprer » 1 week ago

To je zas humbuku pro pár mega.

Jinak kombinace amiko a4/a5 + kodi a stream cinema je výborná navikova vec. Škoda ze se to nedá zákazníkům nabízet :-D
Pro 1080p je i 20MBit málo. Záleží na bitrate a kodeku.

Jinak tam šlape i sledování tv. Ale ta app se na android přijímací moc dobře ovládat nedala.
Něco obdobného provozuje tcz. Je to podle mě boží kombinace. Satelit na live stream a knihovnu už streamujes že serveru.
Kdyby nebyly ze SledovániTV takový konzervy tak to mohly aspoň neoficiálně udělat stejně a ušetří vytížení serveru o 90% a isp i konektivitu a kvalita služby by byla úplně jinde. Možnosti optimalizace jsou nekonečné. V tom já vidím budoucnost. Hybridní kombinace.
Když nefunguje net jedeš prez tecko respt2.
Když funguje net pomalu funguje ti aspoň z s2 130 programu.
Když ti funguje internet skvělé poustis si záznamy týden zpátky či jiné filmy přímo z knihovny.
Už jenom kdyby se to nemuselo přepínat a bylo by to automatizované.
0 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.

stepan.benes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 1 week ago

Já Vám nevím ... vidět budoucnost v tom "když nefunguje net". ;)

Cheprer píše:To je zas humbuku pro pár mega.

Jinak kombinace amiko a4/a5 + kodi a stream cinema je výborná navikova vec. Škoda ze se to nedá zákazníkům nabízet :-D
Pro 1080p je i 20MBit málo. Záleží na bitrate a kodeku.

Jinak tam šlape i sledování tv. Ale ta app se na android přijímací moc dobře ovládat nedala.
Něco obdobného provozuje tcz. Je to podle mě boží kombinace. Satelit na live stream a knihovnu už streamujes že serveru.
Kdyby nebyly ze SledovániTV takový konzervy tak to mohly aspoň neoficiálně udělat stejně a ušetří vytížení serveru o 90% a isp i konektivitu a kvalita služby by byla úplně jinde. Možnosti optimalizace jsou nekonečné. V tom já vidím budoucnost. Hybridní kombinace.
Když nefunguje net jedeš prez tecko respt2.
Když funguje net pomalu funguje ti aspoň z s2 130 programu.
Když ti funguje internet skvělé poustis si záznamy týden zpátky či jiné filmy přímo z knihovny.
Už jenom kdyby se to nemuselo přepínat a bylo by to automatizované.
1 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Cheprer

Příspěvekod Cheprer » 1 week ago

Stepan: ano vidím v tom.
Kovářova kobyla. Mám doma přípojku od zdejšího spolku na kterém parazitují dodavatelské sro :-D strašně vtipný jak je ten tunel evidentní a prostě funkční internet nenabízí.
A ano mám rád když mi aspoň něco funguje když internet ne.
0 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.

hapi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hapi » 1 week ago

prej když nefunguje net... ty voe tak to je dobrej vtip hned takhle z kraje roku :-D
0 x

frito
Kontaktovat uživatele:

[/quote]
Máš to tam napsané. VU+ 4K[/quote]

Díky nenapadlo mě že to je název zařízení.

Tak to vypadá že některé TV aplikaci KODI blokují.
https://www.cnews.cz/sony-zrejme-blokuje-instalaci-kodi-na-nove-televizory-s-android-tv-oreo/
0 x

frito
Kontaktovat uživatele:

Máš to tam napsané. VU+ 4K

Díky nenapadlo mě že to je název zařízení.

Tak to vypadá že některé TV aplikaci KODI blokují.
https://www.cnews.cz/sony-zrejme-blokuje-instalaci-kodi-na-nove-televizory-s-android-tv-oreo/[/quote]
0 x

Zpět na „Nezařazené“