tx power u cAP ac

Návody a problémy s konfigurací.
radekpaos

tx power u cAP ac

Příspěvekod radekpaos » 2 months ago

Ahoj,
jsem zvyklý u Mikrotiku nastavovat tx power podle regulatory-domain, ale u cAP ac jsem nějaký zmatený:

1. 2,4 GHz - bez ohledu na nastavení mi curren tx power i real tx power ukazuje u všech rychlostí 0
2. 5 GHz - bez ohledu na nastavení není v current tx power ani jeden řádek

Můžete mi někdo poradit, kde je zakopaný pes? Toto je můj první cAP ac. Mate mne i to, že jeden ntb (2,4 GHz) skoro hned u AP se nepřipojí, ve WIn hláškách je info o rušení, přechod do jiné místnosti pomůže. Analyzátor na MT žádné konflikty neukazuje.
0 x

honzam

Příspěvekod honzam » 2 months ago

u AC věcí se to nezobrazuje. Prostě to ROS ještě neumí. Ale regulovat to jde. Nastav - manual TX power - all rates fixed a napiš tam hodnotu
0 x

radekpaos

to je dobrý toto:) to jsem nečekal. Takže při regulatory domain se to nastaví korektně, jen se to špatně zobrazuje? totéž tedy při manuálním. chápu to dobře?
0 x

honzam

Příspěvekod honzam » 2 months ago

regulatory domain si nejsem jist. Vyzkoušej. Každopádně je to nedodělané - reguluje to, ale nezobrazuje to :)
0 x

hapi3

Příspěvekod hapi3 » 2 months ago

vzhledem k tomu že můžeš nastavit manual tx power a napsat tam 30 a pak v tý tabulce je u všeho 30 což je blbost tak je ta tabulka prostě na nic. Tohle je lepší nastavovat s datasheetem rbčka v ruce.
0 x

radekpaos

No ono je tam prave prave i pak nula:)
0 x

hapi3

Příspěvekod hapi3 » 2 months ago

myslim tam kde tabulka je. Navíc jsou tam dva sloupce výkonu takže neni ani jasný kterej je skutečnej.
0 x

radekpaos

dík
0 x

Zpět na „Konfigurace“