Licencované spoje 38GHz NEC

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
robonet

Licencované spoje 38GHz NEC

Příspěvekod robonet » 1 week ago

Zbyly mně nějaké spoje NEC Pasolink NEO 38GHz s kapacitou 100Mbs a 80Mbs. Idu je na 48V. Mám na výběr antény 30 a 60cm. Jsou to vynikající bezporuchové spoje.

Kdyby měl někdo zájem nabídněte, pište SZ. Mohu dovézt, přiblížit téměř po celé čr.
0 x

shooter

Příspěvekod shooter » 1 week ago

uved cenu
a na kolik tě vycházela licence
0 x

Peyrak

Příspěvekod Peyrak » 1 week ago

IDU je jak velká? 2U? 3U? příkon? cena licence? cena spoje? IDU a ODU propojené jedním kabelem? jakým?
0 x

robonet

IDU je 1U. Propojení ODU IDU RG8, LMR400, nebo i tenším RG223, spotřeba je myslím kolem 40W na jednu stranu spoje. Napájení 48V s uzemněným + pólem. Licence první platba kmitočet 5000,- a pak měsíčně 400,- za 28MHz kanál s 0dBm TX se zaplým ATPC. Cena by se mě líbila 5tis za spoj.
0 x

KoZLiCeK

Příspěvekod KoZLiCeK » 1 week ago

robonet píše:IDU je 1U. Propojení ODU IDU RG8, LMR400, nebo i tenším RG223, spotřeba je myslím kolem 40W na jednu stranu spoje. Napájení 48V s uzemněným + pólem. Licence první platba kmitočet 5000,- a pak měsíčně 400,- za 28MHz kanál s 0dBm TX se zaplým ATPC. Cena by se mě líbila 5tis za spoj.

maximápní rychlost spoje? má to Geth?
0 x

robonet

Rychlost spoje jsem psal hned na začátku. Varianta 100Mbs pasolink neo a varianta pasolink mx 80Mbs. Obě varianty mají idu 1U a dva porty FE 100Mbs, gigo nemají, páč to ani nemá takovou přenosovku :-)
0 x

KoZLiCeK

Příspěvekod KoZLiCeK » 1 week ago

robonet píše:Rychlost spoje jsem psal hned na začátku. Varianta 100Mbs pasolink neo a varianta pasolink mx 80Mbs. Obě varianty mají idu 1U a dva porty FE 100Mbs, gigo nemají, páč to ani nemá takovou přenosovku :-)

Ahaaa, tak nic.sem se blbe podival.
0 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“