APC Power Saving Back-UPS Pro 1500 BR1500G-FR

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1034
Registrován: 6 years ago

Re: APC Power Saving Back-UPS Pro 1500 BR1500G-FR

Příspěvekod Myghael » 5 days ago

Mě zase dost odrazují ty nabídky v SZ, pak kdo ví, jestli kupující s tou "vyšší nabídkou v SZ" nekecá, aby ze zájemců vyrazil víc. Nabídky ve vlákně jsou mnohem transparentnější. U těch UPSek by nešel nějaký přesnější údaj o stáří? IMHO by nemusel být takový problém zjistit přinejmenším rok a pokud možno měsíc výroby. S údajem "mají nějaký ten rok" děkuji, nemám zájem, když tam bude třeba "2014" nebo "2013/12", tak je to o něčem jiném a podle toho bude vypadat i moje případná nabídka. O tuto nebo podobnou UPS mám zájem, ale když nevím, jestli ta UPS má 8 nebo 2 roky, tak asi e-e. Samozřejmě to info o výdrži baterek je pěkné, ale to je jako napsat "prodám auto X (výrobce, model, etc.), má nějaký ten rok, ale motor jede skoro jako nový".
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Pelirob
Příspěvky: 97
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod Pelirob » 5 days ago

Není zajímavé, kolik baterky teď vydrží, ale jak jsou skutečně staré. Měl jsem v ruce UPSku, co vydržela 50% deklarovaného času, ale baterky nešly vyndat ani kladivem, jak byly deformované. Proto tvrdím, že kdokoliv tu UPSku bude chtít skutečně používat, tak okamžite po koupi vymění baterky. Ale potom vyjde použitá UPSka s nejistou minulostí i budoucností na cca 70% nové UPSky s tříletou zárukou - no do toho by šel jen blázen.
Tím pádem si to koupí někdo na hraní, nebo tak k domácímu PC. Ale v tom případě si může koupit EP 1500 od Fortronu a ten mu za 3500 Kč udělá stejnou službu.
Netvrdím, že ta UPSka je špatná, ale v bazaru se vždycky musí potkat nabídka a poptávka. Nabídnul jsem 1/4 ceny nové (stáří, baterky, absence záruky) protože ta UPSka pro mě nemá větší cenu. Že jsme s cenou neshodneme mě nevadí, z diskuze je vidět že asi nejsem jediný s názorem že cena je dost mimo. Hodně štěstí a prodávej to za tu cenu dál...._piggy_ píše:
hapi píše:příměr je naprosto ok. Kup si nový auto a porovnej ho za 5 let s cenou v bazaru a možná se budeš divit. Každopádně napsat že baterie mají už nějaký ten rok a vydrží skoro to co nové je výsměch už sám o sobě když je to první věc kterou bude třeba vyměnit. Přemejšlel sem že bych jednu vzal ale za 4k fakt neee. Za 2k bych jí vzal.


Pisu že cena není pevná, když někdo napíše seriózní nabídku že dá méně tak je to v pořádku. Ups nejsou tak staré aby byly baterie špatné, pokud někdo chce vydrž nových logicky si je vymění. Někomu nevadí že vydrží o pár minut méně.
S cenou se dá jít níž, ale za 2k vážně ne, za to nekoupíte žádnou větší starší upsku.

Ozvali se 4 lidi co by chtěli, jeden by vzal i všechny ale ztroskotalo to na dopravě. Tak cenu nebudu mít snad až tak mimo.
0 x

_piggy_
Příspěvky: 55
Registrován: 2 months ago
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod _piggy_ » 5 days ago

Aktualizována cena do prvního příspěvku a přidána SMT750I.
Prosím bez OT, kdo má zájem sz
0 x


Zpět na „Bazar PRODEJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti