APC Power Saving Back-UPS Pro 1500 BR1500G-FR

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
Myghael

Re: APC Power Saving Back-UPS Pro 1500 BR1500G-FR

Příspěvekod Myghael » 2 months ago

Mě zase dost odrazují ty nabídky v SZ, pak kdo ví, jestli kupující s tou "vyšší nabídkou v SZ" nekecá, aby ze zájemců vyrazil víc. Nabídky ve vlákně jsou mnohem transparentnější. U těch UPSek by nešel nějaký přesnější údaj o stáří? IMHO by nemusel být takový problém zjistit přinejmenším rok a pokud možno měsíc výroby. S údajem "mají nějaký ten rok" děkuji, nemám zájem, když tam bude třeba "2014" nebo "2013/12", tak je to o něčem jiném a podle toho bude vypadat i moje případná nabídka. O tuto nebo podobnou UPS mám zájem, ale když nevím, jestli ta UPS má 8 nebo 2 roky, tak asi e-e. Samozřejmě to info o výdrži baterek je pěkné, ale to je jako napsat "prodám auto X (výrobce, model, etc.), má nějaký ten rok, ale motor jede skoro jako nový".
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Pelirob

Příspěvekod Pelirob » 2 months ago

Není zajímavé, kolik baterky teď vydrží, ale jak jsou skutečně staré. Měl jsem v ruce UPSku, co vydržela 50% deklarovaného času, ale baterky nešly vyndat ani kladivem, jak byly deformované. Proto tvrdím, že kdokoliv tu UPSku bude chtít skutečně používat, tak okamžite po koupi vymění baterky. Ale potom vyjde použitá UPSka s nejistou minulostí i budoucností na cca 70% nové UPSky s tříletou zárukou - no do toho by šel jen blázen.
Tím pádem si to koupí někdo na hraní, nebo tak k domácímu PC. Ale v tom případě si může koupit EP 1500 od Fortronu a ten mu za 3500 Kč udělá stejnou službu.
Netvrdím, že ta UPSka je špatná, ale v bazaru se vždycky musí potkat nabídka a poptávka. Nabídnul jsem 1/4 ceny nové (stáří, baterky, absence záruky) protože ta UPSka pro mě nemá větší cenu. Že jsme s cenou neshodneme mě nevadí, z diskuze je vidět že asi nejsem jediný s názorem že cena je dost mimo. Hodně štěstí a prodávej to za tu cenu dál....

_piggy_ píše:
hapi píše:příměr je naprosto ok. Kup si nový auto a porovnej ho za 5 let s cenou v bazaru a možná se budeš divit. Každopádně napsat že baterie mají už nějaký ten rok a vydrží skoro to co nové je výsměch už sám o sobě když je to první věc kterou bude třeba vyměnit. Přemejšlel sem že bych jednu vzal ale za 4k fakt neee. Za 2k bych jí vzal.

Pisu že cena není pevná, když někdo napíše seriózní nabídku že dá méně tak je to v pořádku. Ups nejsou tak staré aby byly baterie špatné, pokud někdo chce vydrž nových logicky si je vymění. Někomu nevadí že vydrží o pár minut méně.
S cenou se dá jít níž, ale za 2k vážně ne, za to nekoupíte žádnou větší starší upsku.

Ozvali se 4 lidi co by chtěli, jeden by vzal i všechny ale ztroskotalo to na dopravě. Tak cenu nebudu mít snad až tak mimo.
0 x

_piggy_

Příspěvekod _piggy_ » 2 months ago

Aktualizována cena do prvního příspěvku a přidána SMT750I.
Prosím bez OT, kdo má zájem sz
0 x

_piggy_

Příspěvekod _piggy_ » 2 months ago

aktualizace ceny.
0 x

Behemot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Behemot » 1 month ago

Pelirob píše:Ale v tom případě si může koupit EP 1500 od Fortronu a ten mu za 3500 Kč udělá stejnou službu.
Někdo kdo napíše takovýdle hovna by si měl dát v prvé řadě mokrej hadr na palici a ne někomu rozdávat rozumy. Ne že by poslední modely BR byly taky kdovíjaká hitparáda, ale voproti tady těm čínskejm sračkám je to úplně jinej vesmír.

S UPSkama je to teď blbý, s ohledem na to, že korporát si zvykl na tříletý životní cykly (většina novejch UPS má mimochodem stále jen dvouletou záruku, pro informaci), tak všichni produkují šrot a i když to náhodou je jenom pološrot, tak maj všichni bobky co to bude dělat. Jako že je celkem jistota, že to odejde. Něco jinýho je, když to projde repasí, ale zase u něčeho co je eště v záruce do toho nikdo nebude hrabat (jako že kdo to umí a komu se to chce dneska dělat, že). A pak to zase nechce nikdo zaplatit, i když je to kvalitnější než nová, s delší zárukou než nová a levnější než nová, protože pyčo si koupím pět šmejdů (co vydrží rok) za tu cenu a kecykecykecy. Občas byste se pánové mohli rozmyslet, co teda kurva chcete, novou nejlíp zadarmo, že?

Aku se dají voměřit ESR metrem, ale já stejně prostě i z důvodů toho, že jedu na kvalitu, ať je tam cokoli, tak to vyhodím, prodám na trhu za pár stovek a osazuju výhradně Panasonic (5,4 Ah Leaftron HR). Na druhou stranu chytráci co tam strčí jinou sračku za tři kila jsou taky zralí tak na svěrací kazajku, a ne aby si hráli na velke byznys a vykládali chytrystiky vo akumulátorech…

Co se týče nabídek po SZ, navrhoval sem před měsícem to regulovat, protože je každej chytrej jak rádio a i když explicitně napíšu do vlákna, že žádám o nabídky civilizovaně do vlákna, tak na to 2/3 serou, a nejvíc samozřejmě ti, co tady budou nejvíc vyřvávat (typickej zmrdismus jak z knížky). Z administrátorů se doteď nikdo nevyjádřil.
1 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

_piggy_

Příspěvekod _piggy_ » 1 month ago

up... Už mi zavazí, stěhuji se do bytu.
Cena 2500Kč/kus
0 x

ownercz

Příspěvekod ownercz » 1 month ago

Vezmu APC Smart-UPS 750VA LCD (SMT750I) za 1500Kč + poštovné.
0 x

_piggy_

Příspěvekod _piggy_ » 1 month ago

ownercz píše:Vezmu APC Smart-UPS 750VA LCD (SMT750I) za 1500Kč + poštovné.

To se na ni raději budu koukat v kuchyni...
0 x

_piggy_

Příspěvekod _piggy_ » 3 weeks ago

up
0 x

Pelirob

Příspěvekod Pelirob » 3 weeks ago

To už tě omrzelo se na ně v kuchyni koukat...?
Sorry, neudržel jsem se.

Nabídky jsem dával tuším 3x a ta první byla vyšší než aktuální cena, ale tenkrát se Ti to zdálo málo. I na Lanžhotě jsem v půlce září byl a do auta by se mi vešla.
Aktuálně nabízím 1800 Kč + poštovné.

_piggy_ píše:up
1 x

_piggy_

Příspěvekod _piggy_ » 2 weeks ago

Ještě 2 volné...
0 x

Besito

Příspěvekod Besito » 2 weeks ago

Omlouvám se za OT, ale zajímalo by mne, jakou mají ty SMT750 spotřebu režii. Umí někdo zodpovědět?
Díky
0 x

_piggy_

Příspěvekod _piggy_ » 2 weeks ago

Besito píše:Omlouvám se za OT, ale zajímalo by mne, jakou mají ty SMT750 spotřebu režii. Umí někdo zodpovědět?
Díky

Kdysi jsem to měřil, myslím že to bylo 10W-15W
0 x

svestka
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 2 weeks ago

Na zboží od toho uživatele bych si dal pozor.
Switche co jsem od něj koupil ... na minimálně 2 z nich nejedou SFP porty, na dalším metalický port, další je nestabilní jako takový ...
Prostě použitý zboží, holt jde obratem do ekodvora :(
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Besito

Příspěvekod Besito » 2 weeks ago

svestka píše:Na zboží od toho uživatele bych si dal pozor.
Switche co jsem od něj koupil ... na minimálně 2 z nich nejedou SFP porty, na dalším metalický port, další je nestabilní jako takový ...
Prostě použitý zboží, holt jde obratem do ekodvora :(

OK, díky za info :-)
0 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“