APC Power Saving Back-UPS Pro 1500 BR1500G-FR

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
_piggy_

APC Power Saving Back-UPS Pro 1500 BR1500G-FR

Příspěvekod _piggy_ » 2 weeks ago

Mám tady 3 plně funkční APC Power Saving Back-UPS Pro 1500 (BR1500G-FR)
Cena 3000Kč/kus, případně 8000Kč za vše.

Ještě tady mám APC Smart-UPS 750VA LCD (SMT750I)
Cena 3500Kč

Kdo má zájem napište sz. Baterie jsou u všech nepoškozené a můžeme se domluvit i na nějaké menší záruce.
Naposledy upravil(a) _piggy_ dne 09 Aug 2018 19:25, celkem upraveno 1 x.
0 x

_piggy_

Příspěvekod _piggy_ » 5 days ago

up, nikdo nepotřebuje ups? cena není pevná...
0 x

Pelirob

Příspěvekod Pelirob » 5 days ago

Člověk se vrátí z dovolené a stejný inzerát tu vidí už potřetí. Vždycky napíšeš, že cena není pevná, ale když jsem Ti do SZ napsal konkrétní cenovou nabídku, tak jsi ani neodpověděl. Buď máš špatnou cenu, nebo špatnou cílovou skupinu. Podle mého většina lidí tady má na běžných bodech bateriové pole s výdrží několik dní a na hlavních sitech má UPSky, proti kterým je ta Tvoje jen dětská hračka. Tím nechci říct, že ta UPSka je nějaká špatná, ale je vhodná tak k malému serveru, nebo NASu. A nemyslím si že někdo do produkčního prostředí dá 4000 Kč za použitou UPSku, když nová s tříletou zárukou stojí míň než 8000 Kč bez DPH. A i kdyby o tom náhodou někdo uvažoval, tak určitě první co udělá je výměna battery packu. A pak to při ceně 1500Kč bez DPH za battery pack je jednoduchá matematika.

Jestli opravdu požadovaná cena "není pevná", tak za 2000 Kč bez dokladu (nebo za 2500 Kč s kupní smlouvou) ji vezmu domů na hraní k testovacímu serveru, ať si synkové můžou zkoušet konfigurovat apcupsd a podobné nástroje.

_piggy_ píše:up, nikdo nepotřebuje ups? cena není pevná...
0 x

_piggy_

Pelirob píše:Člověk se vrátí z dovolené a stejný inzerát tu vidí už potřetí. Vždycky napíšeš, že cena není pevná, ale když jsem Ti do SZ napsal konkrétní cenovou nabídku, tak jsi ani neodpověděl. Buď máš špatnou cenu, nebo špatnou cílovou skupinu. Podle mého většina lidí tady má na běžných bodech bateriové pole s výdrží několik dní a na hlavních sitech má UPSky, proti kterým je ta Tvoje jen dětská hračka. Tím nechci říct, že ta UPSka je nějaká špatná, ale je vhodná tak k malému serveru, nebo NASu. A nemyslím si že někdo do produkčního prostředí dá 4000 Kč za použitou UPSku, když nová s tříletou zárukou stojí míň než 8000 Kč bez DPH. A i kdyby o tom náhodou někdo uvažoval, tak určitě první co udělá je výměna battery packu. A pak to při ceně 1500Kč bez DPH za battery pack je jednoduchá matematika.

Jestli opravdu požadovaná cena "není pevná", tak za 2000 Kč bez dokladu (nebo za 2500 Kč s kupní smlouvou) ji vezmu domů na hraní k testovacímu serveru, ať si synkové můžou zkoušet konfigurovat apcupsd a podobné nástroje.

_piggy_ píše:up, nikdo nepotřebuje ups? cena není pevná...

4 tisíce není pevná cena, ale nabízet polovinu mi přijde směšné. Nevím zdali jste to byl vy kdo se mnou diskutoval že je nutné vyměnit baterie, ale píšu ze baterie jsou v pořádku.
2000kc za téměř 1kw ups je výsměch.

Sleva možná je ale rozumně. V autobazaru taky nabídnete za auto polovinu požadované ceny?

No a jestli novou koupíte za 8 tisíc tak já chci polovinu a vy nabízíte 25% ceny nové...
0 x

hol
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 5 days ago

autobazar dělá jakýsi frontend bránící přílišnému předražení. Protože by jim to tam jen zbytečně zabíralo místo a nikdo by to nechtěl. Tady si může dát každý jakou cenu chce, tedy i úplně nemyslnou. Proto návrh kupujícího na úplně jinou, z jeho pohledu akceptovatelnou cenou je myslim cajk (zvlášť když píšeš cena není pevná). Korektní porovnání může být třeba s bazošem, kde je spousta věcí totálně mimo cenu. Ale to myslim často proto, že se občas holt někdo chytí a koupí nevýhodně. To v tomto případě předp. není záměr :). Stačí napsat je to málo a nerozvášňovat se. Pravda se nakonec ukáže...btw pokud už to sem dáváš potřetí, tak už se ukázala.

A víc se vám do toho nebudu prdět. Jen mi ten příměr přišel nekorektní.
0 x

hapi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hapi » 5 days ago

příměr je naprosto ok. Kup si nový auto a porovnej ho za 5 let s cenou v bazaru a možná se budeš divit. Každopádně napsat že baterie mají už nějaký ten rok a vydrží skoro to co nové je výsměch už sám o sobě když je to první věc kterou bude třeba vyměnit. Přemejšlel sem že bych jednu vzal ale za 4k fakt neee. Za 2k bych jí vzal.
0 x

_piggy_

hapi píše:příměr je naprosto ok. Kup si nový auto a porovnej ho za 5 let s cenou v bazaru a možná se budeš divit. Každopádně napsat že baterie mají už nějaký ten rok a vydrží skoro to co nové je výsměch už sám o sobě když je to první věc kterou bude třeba vyměnit. Přemejšlel sem že bych jednu vzal ale za 4k fakt neee. Za 2k bych jí vzal.

Pisu že cena není pevná, když někdo napíše seriózní nabídku že dá méně tak je to v pořádku. Ups nejsou tak staré aby byly baterie špatné, pokud někdo chce vydrž nových logicky si je vymění. Někomu nevadí že vydrží o pár minut méně.
S cenou se dá jít níž, ale za 2k vážně ne, za to nekoupíte žádnou větší starší upsku.

Ozvali se 4 lidi co by chtěli, jeden by vzal i všechny ale ztroskotalo to na dopravě. Tak cenu nebudu mít snad až tak mimo.
0 x

DaZa

Příspěvekod DaZa » 5 days ago

Za 2k to verejne nedam, protoze se mi ozval nekdo ve zprave za plnou cenu... Klasika... Hele narovinu, nechapu, proc nekdo kdo prodava uz po 3 to radsi neda za min aby se toho zbavil, nez tady vymyslet pohadky o nabidce ve zprave... To je hodne ohranej trik... :) Zkus se nad tim zamyslet... :)
0 x
DaZa - aneb sen o vlastním malém datacentru...

svestka

Příspěvekod svestka » 5 days ago

Přesně tak, až mu tam ty zbylý switche z jinýho postu budou smrdět půl roku, tak už to chtít nebudu :)
Nicméně každýmu přeju, aby prodal za cenu dle jeho představ:-D
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

_piggy_

svestka píše:Přesně tak, až mu tam ty zbylý switche z jinýho postu budou smrdět půl roku, tak už to chtít nebudu :)

Switche jsou již z poloviny prodaný. A pokud budu prodávat zbytek rok tak mi to nevadí.

P. S. switche které jsem prodal tak za 4x vyšší cenu než jste nabízel. Asi tak k vaší nabídce.
0 x

svestka

Příspěvekod svestka » 5 days ago

_piggy_ píše:
svestka píše:Přesně tak, až mu tam ty zbylý switche z jinýho postu budou smrdět půl roku, tak už to chtít nebudu :)
Switche jsou již z poloviny prodaný. A pokud budu prodávat zbytek rok tak mi to nevadí.P. S. switche které jsem prodal tak za 4x vyšší cenu než jste nabízel. Asi tak k vaší nabídce.

Však já vám to přeju. Zase tak nutně jsem je nepotřeboval, tak jsem zkusil nízkou cenu. Je to o střetu nabídky a poptávky, nic víc.
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Pintero

Příspěvekod Pintero » 5 days ago

To nemá ani cenu kupovat, osobně bych je nekoupil ani za 2000/kus. U hodně APCček z bazaru jsem se spálil, po čase odešly. Co jsem koukal, tak tenhle typ se vyrábí snad od roku 2010, takže můžou mít dost naběháno. Za 4k ani náhodou :poop:
0 x

_piggy_

Pintero píše:To nemá ani cenu kupovat, osobně bych je nekoupil ani za 2000/kus. U hodně APCček z bazaru jsem se spálil, po čase odešly. Co jsem koukal, tak tenhle typ se vyrábí snad od roku 2010, takže můžou mít dost naběháno. Za 4k ani náhodou :poop:

Že se vyrábí od 2010 neznamená že jsou tak staré... To je logika. No a já vám je nenutím, takže když je nechcete proč píšete?
0 x

hapi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hapi » 5 days ago

hlavně že napsat "už mají nějaký rok" je logické. Pak se divíš že to lidi chtěji za 2k když ani nevíš stáří.
0 x

_piggy_

hapi píše:hlavně že napsat "už mají nějaký rok" je logické. Pak se divíš že to lidi chtěji za 2k když ani nevíš stáří.

Mě jako logické přijde se na stav baterií a stáří zeptat pokud mě zajímá. Nikdo se tady na nic neptal. Jen tady hloupě plkáte...

Končím tady tu diskusi i ničem, kdo bude chtít napíše sz.
0 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“