P: Unifi AP AC trojpack (UAP-AC-3)

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
OK1COM

P: Unifi AP AC trojpack (UAP-AC-3)

Příspěvekod OK1COM » 3 weeks ago

Prodám 3ks Unifi AP AC (UAP-AC-3) v trojpacku. Vráceno ze zápůjčky a nemáme pro to další využití.
info viz: https://www.discomp.cz/default.asp?cls= ... tiid=48235
Jedno AP má trochu nakřáplou krabičku, ale nic co by izolepa nespravila. Jinak plně funkční.
Prodám nejvyšší nabídce do 6.6.2018 (23:59)
0 x

juhas

Příspěvekod juhas » 3 weeks ago

Škoda, že to není nová řada. U této končí v listopadu podpora. Sám mám ale neskutečně se hřejou.
A poslední dobou mám problém s tím, že rychlost byť ukazuje AC tak jede max 100Mb/s. Sám už nevím co s tím.
Představa o ceně za komplet? Záruka je?
0 x

OK1COM

Příspěvekod OK1COM » 3 weeks ago

juhas píše:Škoda, že to není nová řada. U této končí v listopadu podpora. Sám mám ale neskutečně se hřejou.
A poslední dobou mám problém s tím, že rychlost byť ukazuje AC tak jede max 100Mb/s. Sám už nevím co s tím.
Představa o ceně za komplet? Záruka je?

Představu o ceně mám, otázka zda se bude shodovat s nabídkou. :-) V záruce to již není, kupováno někdy v r. 2015, ale teď se nám to válí už delší dobu na skladě. Mohu dát záruku 14 dní na vyzkoušení.
0 x

OK1COM

Příspěvekod OK1COM » 1 week ago

Nabidka je stale platna (zajemce, ktery smazal svoji nabidku, nakonec nemel zajem)
Cenu si predstavuji 5000 Kc za cele baleni, tj 3 kusy Unifi, 3 zdroje a prislusenstvi. Cena je vcetne postovneho po CR a SR.
0 x

whef

Příspěvekod whef » 1 week ago

Taky tu mám ještě jeden troj-pack, ale je to tak na výměnu někde, pokud by odešli myslím. Má to hodně velký příkon a opravdu to topí hodně. :(
0 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“