MikroTik - BEZPECNOSTNI UPOZORNENI !!! DULEZITE - zablokovane MikroTiky

Návody a problémy s konfigurací.
honzam

Re: MikroTik - BEZPECNOSTNI UPOZORNENI !!! DULEZITE - zablokovane MikroTiky

Příspěvekod honzam » 2 weeks ago

rsaf píše:Je to celkem jednoduchá cesta, jak se pohrabat přímo v linuxu pod routeros

A je to k něčemu užitečné? Dá se tam například něco změnit co se může hodit? :)
0 x

Myghael

Příspěvekod Myghael » 1 week ago

Změnit se tam dá právěže úplně všechno. Třeba vypnout si z loginu jen pro čtení udělat admina, nebo si vypnout DFS.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

hapi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hapi » 1 week ago

takže to samí co přes winbox.
0 x

Myghael

I to, co nejde přes winbox a nikdy nešlo.
1 x

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

SpeedyGT

Příspěvekod SpeedyGT » 1 week ago

Pravděpodobně má Mikrotik slušně děravou i APInu.

Máme přístup na API povolen pomocí services pouze z IPečka ISPadmina a pokud k tomu přidáme drop na porty 8728-8729 odkudkoliv odjinud tak není problém. Pokud tam tenhle drop není tak se nám tam stejně dostane co chce a může tam být 6.43.x. Toť poslední zkušenost ze dneška.
1 x

Myghael

Vidíš, to mě ani nenapadlo. API máme totiž všude vypnuté.
0 x

shooter

Příspěvekod shooter » 1 week ago

Da se dostat do mikrotiku bez hesla
našel jsem klienta ke kterymu se nemůžu dostat :( a vubec se mě v tom sněhu k němu nechce jen kuli heslu a zase dom ma tam verzi ještě 5.26
0 x

mpcz

Příspěvekod mpcz » 1 week ago

Asi nemáš čas to tu číst. Snad desítky řešení. Podle mě je pro někoho, kdo to chce vyřešit rychle a bez potíží tento SW pro Windows z internetu, je to za minutu a umí to i diakritiku v hesle. Odzkoušeno, nemá to vadu. mpcz, 9jan2019
file.jpg
file.jpg (62.51 KiB) Zobrazeno 530 x
0 x

mena

Příspěvekod mena » 1 week ago

mpcz píše:Asi nemáš čas to tu číst. Snad desítky řešení. Podle mě je pro někoho, kdo to chce vyřešit rychle a bez potíží tento SW pro Windows z internetu, je to za minutu a umí to i diakritiku v hesle. Odzkoušeno, nemá to vadu. mpcz, 9jan2019
file.jpg

Prosim link na download. Nebo alespon nazev file. Diky
0 x

tulo

Příspěvekod tulo » 1 week ago

Par prispevkov dozadu som to riesil ide to v pohode. Alee ak si dobre pamatam derave boli az verzie 6.x
0 x

shooter

Příspěvekod shooter » 1 week ago

jo ty exploity funguji ale jaky jsou diry v 5.26 protože dříve se mi tam někdo dostal ale tohle je klient na ty se z venku nikdo nedostane (aspon doufám )
0 x

Zpět na „Konfigurace“