Prodám switche HP 5800 - sleva

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
thomas_more

Prodám switche HP 5800 - sleva

Příspěvekod thomas_more » 6 days ago

Ahoj,

klient nám nabízí protiúčtem switche HP 5800-24G a my pro ně tak nějak nemáme aktuálně upotřebení, tak kdyby jste někdo měl zájem, je tady k dispozici 10 kousků. Jedná se o full L3 switche se 24x10/100/1000 Ethernetama a 4x1/10G SFP+ portama. Vzadu to má ještě slot na rozšiřující karty, a ty se dělají tuším že 16x10/100/1000 Ethernet v metalice, nebo 2x1/10G SFP+ a nebo 4x1/10G SFP+. Nějaký tyhle moduly jsou asi taky mání.

Datasheet je k nalezení tady:

https://h20195.www2.hpe.com/v2/GetDocum ... c=uk&lc=en

Cena nových byla lehce přes 200 tisíc. Klient by rád za jeden 15 tisíc v případě solo odběru a nebo 12 tisíc v případě, že by je chtěl někdo všechny najednou. Možná faktura od plátce DPH. Záruka 3 měsíce. K odběru v Praze a nebo v Plzni. Více info kdyžtak v SZ, nějaká rozumná dohoda by byla určitě možná.
Naposledy upravil(a) thomas_more dne 21 Apr 2018 08:38, celkem upraveno 2 x.
0 x

Ispič

Příspěvekod Ispič » 6 days ago

Zavádějící informace, pokud nevíte odkud jsou, nelze tvrdit že cena nových byla xxx. Pokud jich ale někdo má tolik, kupuje se Rkové. Ty se dají sehnat kolem 30-35 tisíc. Každopádně za 12k je to dobrá cena.
0 x

thomas_more

Příspěvekod thomas_more » 6 days ago

Ispič píše:Zavádějící informace, pokud nevíte odkud jsou, nelze tvrdit že cena nových byla xxx. Pokud jich ale někdo má tolik, kupuje se Rkové. Ty se dají sehnat kolem 30-35 tisíc. Každopádně za 12k je to dobrá cena.

Lze to tvrdit naprosto presne, jelikoz jsem je klientovi pred nekolika roky dodaval a cena byla presne 219.566,- Kc / kus bez DPH. Dal jsem si tu praci a nasel jsem fakturu. A jelikoz klient je nemecka firma ktera ma v CR dve vyrobni haly a obrat asi dve miliardy rocne, rozhode nemusi kupovat Rkove. :-)
0 x

thomas_more

Příspěvekod thomas_more » 3 hours ago

Dohodl jsem s klientem slevu na 12 tisic za kus pri odberu solo a nebo 10 tisic za kus pri odberu vsech 10 kusu. Kupte to nekdo, jinak to stihne kruty nemecky osud. :-) Kdyz se to neproda, odveze se to vsechno zpatky do Nemecka a tam to normalne sesrotujou. Teda vlastne ekologicky zlikvidujou. :-( Ja uz jich koupil 5 do zasoby, ale co bych delal s 15 fakt nevim. :-) Je na to jeste asi tejden cas.
0 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“