24GHz Mimosa B24 1Gbs.

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
homer
antispam: Ano

Re: 24GHz Mimosa B24 1Gbs.

Příspěvekod homer » 3 weeks ago

taky se vám ty jednotky tak brutalne hřejou? na tom skoro nejde udržet ruka, jak je to rozpálený.
0 x

Matess

Příspěvekod Matess » 3 weeks ago

ja jsem to osahaval vystavene v Olomouci minuly tyden a bylo to prekvapive teple na to jak malou spotrebu to ma mit, ale horke ne.
0 x

okoun

Příspěvekod okoun » 3 weeks ago

no ale spotřeba je dobrá https://www.youtube.com/watch?v=TIFQdsC ... e=youtu.be
měřeno při 40V 2x 20V sériově
0 x
Ufff, zajímalo by mě jestli vlákno "60GHz" překoná flame vlákno o "PBM10" :D

homer

Tak nevím, jestli mám špatnej kus, ale prostě tam za boha nejde nahrát ten firmware.
Po otevření web rozhraní se otevře jedna jediná stránka, takový to UPDATE Firmware Update Required... a chce to nahrat nový firmware.
Kdyz ho stahnu ze stránek mimosa.co pro B24 - nazev Mimosa-B24-2.4.5.1.img.signed a dam nahrat do zarizeni, tak se to nenahraje, skonci na 1% a po par minutach vyskočí okno Cannot upload file. Už jsem zkoušel různý prohlížeče,přejmenovat soubor na kratší název apod. Nic nepomohlo.
Vzalo si to IP z DHCP serveru, může to do netu, ale ani když jsem přidal manuálně zařízení na ten jejich cloud, tak se tam samo nepřihlásilo.
Vám se normálně otevřelo celý web rozhraní a update to nechtělo?
0 x

pedro4444

Příspěvekod pedro4444 » 3 weeks ago

skusal si aj iny prehliadac?
0 x

Gemb

Příspěvekod Gemb » 3 weeks ago

okoun píše:no ale spotřeba je dobrá https://www.youtube.com/watch?v=TIFQdsC ... e=youtu.be

Vies vyskusat aj nejake minimalne napatie pri ktorom sa to rozbehne ? Oficialny range je 44-57V tusim. Tebe to slo na 40V :D Keby to ide na 20V bol by som rad ale to asi nepojde :D
0 x

pedro4444

Příspěvekod pedro4444 » 3 weeks ago

Gemb píše:
okoun píše:no ale spotřeba je dobrá https://www.youtube.com/watch?v=TIFQdsC ... e=youtu.be

Vies vyskusat aj nejake minimalne napatie pri ktorom sa to rozbehne ? Oficialny range je 44-57V tusim. Tebe to slo na 40V :D Keby to ide na 20V bol by som rad ale to asi nepojde :D
niekde som tusim cital ze 24v tomu staci...
0 x

okoun

jo asi ano ale je otázka jak dlouho a v jak teplém počasí :) jako bude se to tam hřát víc, takže může to fungovat měsíc a potom šlus...
0 x

homer

pedro4444 píše:skusal si aj iny prehliadac?

Jasny, Chrome, Operu, Explorer. Vzdycky se otevre jen stranka Required update, vyberu soubor, dam upload, pak se tlacitko zmeni na preparing... upload ... po par minutach vyskoci ze soubor nelze nahrat.
0 x

okoun

mají docela rychlej suport takže to směrovat na ně....
0 x

okoun

koukám že dělají nějaké hokusypokusy

Kód: Vybrat vše

I am looking for customers who can load new beta software that enables single 20/40/80 MHz channel support, in addition to existing 2x 20/40/80 MHz mode. We have developed this feature to allows up to 8 collinear links using 20 MHz channels on different frequencies. Each B24 would support approx. 150 Mbps with a single 20 MHz channel.

if you are interested in loading this software, let me know and I can enable it for your cloud account.
0 x

Jokino

Příspěvekod Jokino » 1 week ago

Mam na predaj mimosa b24, ak by mal niekto zaujem, cena 700eur za dva kusy.
0 x

pata

Příspěvekod pata » 1 week ago

Jokino píše:Mam na predaj mimosa b24, ak by mal niekto zaujem, cena 700eur za dva kusy.

to je cena s dani?.... bez dph se to da bezne sehnat do 600 EUR....
a duvod prodeje?:)
0 x

nechtej

Příspěvekod nechtej » 1 week ago

600ecek za dva kusy? bezne? a kde?😃
0 x

tomash

Příspěvekod tomash » 5 days ago

Včera jsem nasadil na testy jeden spoj B24. Vzdálenost 3.2 km, 2x40Mhz kanál.
Držáky jsou na h...o. Chce to předělat na něco s přesnějším směrováním.
Při konfiguraci je nutno zadat "UNLOCK CODE" který se vygeneruje na stránkách mimosa.co po registraci a přihlášení.
V žádosti o vygenerování kódu zadáváte umístění spoje. Ve chvíli když zadáte Českou republiku tak to omezí výkon dle českých norem na -13 dbm což je pro směrování spoje žalostně málo, obzvláště pak s těmi držáky.
Při zadávání lokace je možno zvolit i jinou zemi, například ARUBA, problémem ale je, že se po cca 20 minutách se jednotky vyresetují s hláškou že GPS lokace nesouhlasí s lokací uvedenou při žádosti o UNLOCK KEY. Jediné řešení je použít lokaci CZECH REPUBLIC a zaškrknout políčko " operated in licence mode" V tu chvíli jde výkon navýšit na 4dbm což už je pro směrování dostatečné.
Spoj zatím v provozu 24 hodin, bez výpadků s propustností 200Mbit FD.
0 x

Zpět na „Wireless“