Fotky z našich (všech ISP) realizací

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
okoun
antispam: Ano

Re: Fotky z našich (všech ISP) realizací

Příspěvekod okoun » 2 months ago

normálně se dohodnu se zákazníkem, že mě má na svědomí a on potom vždycky se dá dohodnout že se to odloží, protože i u té konkurence si tam někdo rozmlátí hubu o chodník....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

basty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 2 months ago

Primarne dohoda, pokud to hori, tak se proste odmete udelaji se schudky po strese, nebo se rozeberou kridle u anteny a udela se to zevnitr. Nic tak slozityho. Ale muzou byt mista kdy to opravdu nepujde.
1 x

Zsir

Příspěvekod Zsir » 2 months ago

pokud vysílač není daleko, tak stačí dát pod střechu něco silnějšího (dynadish třeba). Namíří se to a signal je i na 500m kolem 70 dbm. Takže to 10-20 Mbps jede. Zakazník je spokojen, že může brouzdat a jakmile opadne sníh, předělám.

Práce bez rizika.

Schůdky pouze na vysílač, kde by třeba nejelo spousta lidi, ale kvůli připojení se to nevyplati. Zdraví je fakt jenom 1.
3 x

Gemb

Příspěvekod Gemb » 2 months ago

Zsir píše:pokud vysílač není daleko, tak stačí dát pod střechu něco silnějšího (dynadish třeba). Namíří se to a signal je i na 500m kolem 70 dbm. Takže to 10-20 Mbps jede. Zakazník je spokojen, že může brouzdat a jakmile opadne sníh, předělám.

Práce bez rizika.

Schůdky pouze na vysílač, kde by třeba nejelo spousta lidi, ale kvůli připojení se to nevyplati. Zdraví je fakt jenom 1.

:D :D :D Urcite...a ked bude tento clovek prenasat tych 20mbit tak cele APcko mam v srackach...neni sa potom co divit ake sluzby niektori ispckari poskytuju. S tymto by som sa vobec nechvalil...
0 x

Zsir

Příspěvekod Zsir » 2 months ago

však ho omezím. Trvá to tak tyden - 2.

Však si dělej co chceš, ty přijdeš o zákazníka. Já žádný problémy s tím nemám.
0 x

jopo

Příspěvekod jopo » 2 months ago

Kedysi sme lozili po strechach aj v takych podmienkach. Ale uz nie. Zdravie mam len jedno, technik tiez.. Keby sa daco stalo tak budes totalne v pruseri.
Strata par zakaznikov za zimu mi za to nestoji, a vacsinou sa so zakaznikom da dohodnut. Mame dobru povest ;) skor nechapem ludi co takto riskuju...
1 x

Sidi

Příspěvekod Sidi » 2 months ago

Pokud je zákazník takovej blázen, že se s ním nedá domluvit a "nutí" technika lézt na střechu i když je to očividně nebezpečné, tak bude "vymrzovat" i v hromadě dalších věcí ...

Nikdy jsem nezažil, že by mě k tomu klient nutil, vždy jsem se domluvil. Pokud by nutil, tak radši řeknu ne - šéf to chápal, chtěl nás mít v práci déle, než 1 sezónu. A i kdyby nechápal, tak radši přijdu o práci, než o zdraví.
2 x

lacman

Příspěvekod lacman » 2 months ago

My makáme za každého počasí... :grin:
Přílohy
IMG_1189.JPG
IMG_1189.JPG (111.4 KiB) Zobrazeno 1222 x
IMG_1181.jpg
IMG_1181.jpg (82.89 KiB) Zobrazeno 1222 x
0 x

Sidi

Příspěvekod Sidi » 2 months ago

lacman píše:My makáme za každého počasí... :grin:

Tak zrovna příhrady mě taky nedělají problém, ty jsou v zimě pohodový (když není -25°C, brutální vítr a já nepřimrzám na 40m vysoké věži :D ) :)
1 x

lacman

Sidi píše:

Tak zrovna příhrady mě taky nedělají problém, ty jsou v zimě pohodový (když není -25°C, brutální vítr a já nepřimrzám na 40m vysoké věži :D ) :)

Mno, bylo -9 sněžilo, fičelo jak blázen, stožár má 27m. ... :joy:
0 x

okoun
antispam: Ano

Příspěvekod okoun » 2 months ago

pokud to je výstavba a ne oprava tak je to trochu fail, až bude 90% zaměstnanců na nemocnoské možná to pochopíte potom :D
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

KoZLiCeK

Příspěvekod KoZLiCeK » 2 months ago

lacman píše:
Sidi píše:

Mno, bylo -9 sněžilo, fičelo jak blázen, stožár má 27m. ... :joy:

jenze toto neni instalace u zakaznika(u) a jejich domech kde jsou nekdy podminky daleeeko horsi (nebezpecne)...
1 x

Defender

Příspěvekod Defender » 2 months ago

okoun píše:pokud to je výstavba a ne oprava tak je to trochu fail, až bude 90% zaměstnanců na nemocnoské možná to pochopíte potom :D

a co takhle koupit do firmy kvalitni obleceni a vybaveni? Jasne ze nedelame sebevrazdy, kdyz cerstve napadne snih na sikmou strechu, ale i v tomhle pocasi normalne opravujeme a pripojujeme. Jak tu jiz zaznelo, tak je potreba se domluvit se zakaznikem jestli treba zitra bude lip, ze se to udela nebo to pripoji nekdo jinej kdo si s tim hlavu nelame.
0 x

whef

Příspěvekod whef » 2 months ago

Příhrady jsou v poho, ale i tak bych to nechal na jindy. To jsou ty RAY3 s 90cm anténa (24Ghz) na 5 km ? jak jsem někde zahlídl, nebo to není ono ?

0 x

lacman

whef píše:Příhrady jsou v poho, ale i tak bych to nechal na jindy. To jsou ty RAY3 s 90cm anténa (24Ghz) na 5 km ? jak jsem někde zahlídl, nebo to není ono ?

Jo to je ono...
0 x

Zpět na „Nezařazené“