Servisní a montážní technik Brno

Informace o pracovních nabídkách a poptávkách / Automatické pročištění vlákna do 30 dnů od posledního příspěvku.
Panda410

Servisní a montážní technik Brno

Příspěvekod Panda410 » 1 week ago

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Servisní a montážní technik.

Co vás čeká:
• práce s wifi přípojkami
• komunikace se zákazníky
• aktivace a realizace nových přípojení
• servis stávajících přípojení
• montáž a servis páteřních spojů
• práce ve výškách : střechy, komíny, panelové domy
• práce s optikou

Jaké znalosti a dovednosti by jste měli mít:
• SŠ vzdělání technického směru
• základní znalost problematiky počítačových sítí
• manuální zručnost a schopnost práce ve výškách
• být komunikativní
• řidičský průkaz sk.B

Výhodou bude, pokud budete mít a umět:
• znalost TCP/IP, LAN, WLAN
• umět nakrimpovat kabel, nastavit si router apod.
• základní znalost ANJ
• vyhláška č. 50 § 6
• práce na obdobné pozici výhodou.
• zkušenost se zařízeními značky Ubiquiti, Mikrotik, Alcoma, Summit, Ericsson

Co vám můžeme nabídnout:
• motivační finanční ohodnocení
• zázemí stabilní a moderní společnosti
• práce v mladém kolektivu s rodinnou atmosférou
• možnost seberealizace a karierního růstu
• místo pracoviště: Troubsko

Více informací prace@netdatacomm.cz případně na tel. 774 601 338
0 x

t1339576

Příspěvekod t1339576 » 1 week ago

K této firmě bych nikdy nešel pracovat - hrozný přístup, neplatí, majitel jezdí v mercedesu, jde jim hlavně o zisk, osobní přístup nula (spolupracoval jsem s němi nějaký pátek)....
1 x

pepulis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepulis » 6 days ago

t1339576 píše:K této firmě bych nikdy nešel pracovat - hrozný přístup, neplatí, majitel jezdí v mercedesu, jde jim hlavně o zisk, osobní přístup nula (spolupracoval jsem s němi nějaký pátek)....

A někomu kdo je registrovaný hodinu máme věřit? :D :D :D
1 x

t1339576

Příspěvekod t1339576 » 6 days ago

pepulis píše:
t1339576 píše:K této firmě bych nikdy nešel pracovat - hrozný přístup, neplatí, majitel jezdí v mercedesu, jde jim hlavně o zisk, osobní přístup nula (spolupracoval jsem s němi nějaký pátek)....

A někomu kdo je registrovaný hodinu máme věřit? :D :D :D

Nevím jak ty ale já to raději napíšu anonymně nechť ať si udělá obrázek o této firmě každý sám :grimacing: Vetšinou se snaží nalákat na dobré peníze a nakonec chtějí aby si člověk udělal IČO a dělal pro ně :D takové mám zkušenosti já, pokud máte jiné tak se o ně podělte, nechci nikoho shazovat nebo pomlouvat ale když vám dluží peníze..... A nechovají se k vám fér.... Na klioše pomalu ser@@ .... Konkurenci si prostě koupí :D a tak
0 x

pcwifi
antispam: Ano

Příspěvekod pcwifi » 6 days ago

cekal bych aspon zhruba baksisch kolik... jsou tu sem tam firmy, co take hledaji a ba naopak, radi jeste hodi sumu, aby bylo videt, ze si udernika cenni... :upside_down:
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... budoucnost bezdrátových sítí je jen mimo venek, kdo doteď nezačal s budováním optických sítí, půjde do 4 let pod drn ( do konce r. 2021) i diky 3,7Ghz u velkych operatoru

K3NY

Příspěvekod K3NY » 6 days ago

technika jo? a za kolik?
0 x

Panda410

Příspěvekod Panda410 » 6 days ago

Rád bych zkusil uvést některé informace na pravou míru:
- "hrozný přístup, neplatí..." : Za posledních 7 let, co spolupracuji s touhle firmou se nestalo, že by mi nedorazily peníze, kdyby ano, pravděpodobně bych s nimi nespolupracoval.
- "majitel jezdí v mercedesu" : Opravdu netuším, co to má společného s prací technika, pokud firma prosperuje, ať si majitel pro mě za mě klidně lítá helikoptérou :)
- " jde jim hlavně o zisk": Ano, s tímto souhlasím, hlavním účelem každé firmy totiž je generovat zisk - Základy ekonomie pro 1. ročník

Pokud se cítíte, že jsme Vám nějakým způsobem ukřivdili, klidně se s námi spojte. Můžeme to zkusit vyřešit. Tímto bych to rád uzavřel a teď k věci.

Ano, většinou se jedná o externí spolupráci na IČO, finanční ohodnocení se odvíjí od zkušeností. Máme tu techniky, kteří vyšli školu bez předchozích zkušeností, ti fakturují plus mínus 30 000,- Kč měsíčně. Samozřejmě, pokud k nám přijde na pohovor člověk, který "ví co a jak" a má předchozí zkušenosti třeba u jiného poskytovatele, je ohodnocení vyšší.
0 x

svestka

Příspěvekod svestka » 6 days ago

Já anonym nejsem, a "hrdě" se hlásím ke "kolegovi" ... i my s nimi máme špatné zkušenosti co se týče jednání, způsobu práce ...
Podrobnosti klidně neveřejně zítra na KKTS, ale teď navečer si nechci zvedat tlak :)
1 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

svědomí p. Šfestky

Příspěvekod svědomí p. Šfestky » 6 days ago

svestka píše:Já anonym nejsem, a "hrdě" se hlásím ke "kolegovi" ... i my s nimi máme špatné zkušenosti co se týče jednání, způsobu práce ...
Podrobnosti klidně neveřejně zítra na KKTS, ale teď navečer si nechci zvedat tlak :)

Asi bych měl zůstat profesionál a nevyjadřovat se ke každému vláknu od této společnosti ( dokonce i k nabídce práce, i když jsem u nich nikdy nepracoval ).

Zabývat se raději více podnikáním a né fňukáním.

A tu poslední větu jsem si měl odpustit úplně, nejsem přece estébák. Na KKTS chodí všichni normální kvůli důležitějším informacím.
0 x

svestka

Příspěvekod svestka » 6 days ago

Já ty anonymy, se sklonem k šišlání, fakt žeru :-D
Vyjádřil jsem jen souhlas s předchozím příspěvkem, kde je nějaké "fňukání"? Navíc jsem vyjádřil ochotu podělit se o konkrétní informace osobně, z očí do očí. Vy tu odvahu máte?
Názor nechť si udělá každý sám.
Naposledy upravil(a) svestka dne 16 Apr 2019 21:51, celkem upraveno 1 x.
1 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

neoneo

Příspěvekod neoneo » 6 days ago

Panda410 píše:

- "hrozný přístup, neplatí..." : Za posledních 7 let, co spolupracuji s touhle firmou se nestalo, že by mi nedorazily peníze, kdyby ano, pravděpodobně bych s nimi nespolupracoval.
- "majitel jezdí v mercedesu" : Opravdu netuším, co to má společného s prací technika, pokud firma prosperuje, ať si majitel pro mě za mě klidně lítá helikoptérou :)
- " jde jim hlavně o zisk": Ano, s tímto souhlasím, hlavním účelem každé firmy totiž je generovat zisk - Základy ekonomie pro 1. ročník

Pokud se cítíte, že jsme Vám nějakým způsobem ukřivdili, klidně se s námi spojte. Můžeme to zkusit vyřešit. Tímto bych to rád uzavřel a teď k věci.

Ano, většinou se jedná o externí spolupráci na IČO, finanční ohodnocení se odvíjí od zkušeností. Máme tu techniky, kteří vyšli školu bez předchozích zkušeností, ti fakturují plus mínus 30 000,- Kč měsíčně. Samozřejmě, pokud k nám přijde na pohovor člověk, který "ví co a jak" a má předchozí zkušenosti třeba u jiného poskytovatele, je ohodnocení vyšší.

Tak naschvál nahoďte číslo ale pouze na HPP, ne na IČO.
0 x

Panda410

Příspěvekod Panda410 » 6 days ago

A jakou by to mělo pointu? Před editací posledního příspěvku jste psal, že o žádnou jinou práci nemáte zájem.

viz. https://imagizer.imageshack.com/img921/4926/cnwGrB.jpg
0 x

neoneo

Panda410 píše:A jakou by to mělo pointu? Před editací posledního příspěvku jste psal, že o žádnou jinou práci nemáte zájem.

viz. https://imagizer.imageshack.com/img921/4926/cnwGrB.jpg

Třeba pro případné zájemce????

A když už, tak jsem psal že k Vám ani nikomu jinému já dělat nepůjdu :-D
0 x

t1339576

Příspěvekod t1339576 » 6 days ago

Panda410 píše:

- "hrozný přístup, neplatí..." : Jen v celém baráku máte kamery, a když zmizí 1x RJ45 které se nacvaklo u klienta nedej bože jeden router nasazený navíc aby jim to jelo je z toho bordel (dohady, obvynování) - (pro pokrytce vše vyfakturováno, jen měli bordel v účetnictví).
- "majitel jezdí v mercedesu" : Technik dělá jen nejlépe na ičo (lidi jsou přeci drazí když dělají na HPP), za co nejméně peněz, co se týče technické stránky co se kde hodí jakýkoliv prasec neřešíme, limity na 5ghz radar neřešíme, vysílání na licencu bez licence a tak kdo je z brna ví moc dobře
- " jde jim hlavně o zisk": Jo jde to asi každé že firmě , ale jde o to že klienti jsou jim u totálně prde@@.

Jo tech. fakturují plus mínus 30 000,- Kč měsíčně. ale zaplatí si socku zdravku a pomalu dělají zadarmo že. pak ta síť a přístup ke klientům vypadá že ....

A víte co mě na tom štve že taková prasata z netdatacom koupili gemnet a stejný prasečiny dělají už i ve zlínském kraji :confounded:
2 x

neoneo

t1339576 píše:
Panda410 píše:

- "hrozný přístup, neplatí..." : Jen v celém baráku máte kamery, a když zmizí 1x RJ45 které se nacvaklo u klienta nedej bože jeden router nasazený navíc aby jim to jelo je z toho bordel (dohady, obvynování) - (pro pokrytce vše vyfakturováno, jen měli bordel v účetnictví).
- "majitel jezdí v mercedesu" : Technik dělá jen nejlépe na ičo (lidi jsou přeci drazí když dělají na HPP), za co nejméně peněz, co se týče technické stránky co se kde hodí jakýkoliv prasec neřešíme, limity na 5ghz radar neřešíme, vysílání na licencu bez licence a tak kdo je z brna ví moc dobře
- " jde jim hlavně o zisk": Jo jde to asi každé že firmě , ale jde o to že klienti jsou jim u totálně prde@@.

Jo tech. fakturují plus mínus 30 000,- Kč měsíčně. ale zaplatí si socku zdravku a pomalu dělají zadarmo že. pak ta síť a přístup ke klientům vypadá že ....

A víte co mě na tom štve že taková prasata z netdatacom koupili gemnet a stejný prasečiny dělají už i ve zlínském kraji :confounded:

Proto jsem psal ať je nahozena nabídnutá mzda za HPP.
Ten kdo dělá a fakturuje za cca. 30.000 měsíčně je trubka.
IČAŘ co platí jen minimální odvody bez nemocenského pojištění je sebevrah, když platí aby měl nějaké obstojné peníze v případě nemoci nebo úrazu - další peníze mínus.
IČAŘ nemá dovolenou jako HPP - další peníze mínus.
Otázka zda dostávají nářadí a firemní auto s PHM, nebo svoje vše?
Za kolik hodin fakturují těch cca. 30.000 měsíčně - 220 hodin?
IČAŘ nemá jistotu že vůbec dostane tu almužnu zaplacenou.
KDE KONČÍ SCHOPNÝ ZKUŠENÝ TECHNIK TŘEBA PEPA?: U NON FIREM ISP NA HPP - TAM NEMRZNE, NEPROMOKÁ NA STŘEŠE A BERE VÍC ZA NORMÁLNÍ HODINY NA HPP.
1 x

Zpět na „Nabídka a poptávka zaměstnání v oblasti ISP“