Hledáme: IT technik

Informace o pracovních nabídkách a poptávkách / Automatické pročištění vlákna do 30 dnů od posledního příspěvku.
CrazyApe

Re: Hledáme: Technik telekomunikační sítě

Příspěvekod CrazyApe » 2 weeks ago

maxicom.cz píše:
CrazyApe píše:Už jsem se chtel pihlasit mam praxi 13 let cca 3k nových připojek + stavba site, ale bohuzel kouřim ... tak nic sorry :thumbsdown:

BTW min na každé 3-4 montaží je někdo, kdou kouří. S nim s pekne dam kaficko a cigarko a to je pánové bořič ledů... to by jste se divili co se da u cigara domluvit...

EDIT: a taky si myslim ze sikanovat technika coz je prace od nevidim do nevidim vč. servisů o vikendu za plat pokladni v lidlu za to ze 20 minut denne pracovni doby prokouri je pekna p`covina...

Dobrý den,

vzhledem k Vašim úctyhodným zkušenostem speciálně pro Vás přidáme firemní benefit v podobě krabiček cigaret.

Jediná podmínka je nekouřit na pracovišti, v pracovním autě a nesmrdět nám ani zákazníkovi.

Pokud si dáte pauzu na cígo mezi prací, ale zároveň po Vás zbude odpovídající kus kvalitní práce, tak je nám to celkem šumák že kouříte.
My jen prostě nechceme čuchat smrad a ani tomu vystavovat naše zákazníky.

V případě zájmu se ozvěte na mail info@maxicom.cz a domluvíme se na schůzce.

Marek Zelenka - Maxicom

Vážím si Vaši "nabídky" p. Zelenka, ale celý můj prispevek byl spis narážkou na komentáře předemnou, kdy se mě to jako lehčího kuřáka trochu dotklo. Aktuálně práci nehledám.
0 x

jahpisin

Příspěvekod jahpisin » 2 weeks ago

Já naprosto chápu, že někomu smrdí kuřák a rád by měl na pracovišti nekuřáky o tom žádná, ale mě třeba zas smrdí lidi co smrdí potem a nechci je čuchat, jak tomu zamezit ? Deodorant je běžná věc, ale realita není jako v ty reklamě :)...nevím ale nemám možnost si dát sprchu po každé montáži, ono i v zimě se dokážu zapotit jak je člověk nabaleny......a klienti mi taky často smrdí pachy všeho druhů a kolikrát jejich domácnosti,že bych blil...ale neřeknu jim při prichodu u dveří nashle
0 x

tulo

Příspěvekod tulo » 2 weeks ago

Hej to poznám ja to volám, že to sú domácnosti kde sa nevyzúva...
0 x

K3NY

Příspěvekod K3NY » 2 weeks ago

maxicom.cz píše:
CrazyApe píše:Už jsem se chtel pihlasit mam praxi 13 let cca 3k nových připojek + stavba site, ale bohuzel kouřim ... tak nic sorry :thumbsdown:

BTW min na každé 3-4 montaží je někdo, kdou kouří. S nim s pekne dam kaficko a cigarko a to je pánové bořič ledů... to by jste se divili co se da u cigara domluvit...

EDIT: a taky si myslim ze sikanovat technika coz je prace od nevidim do nevidim vč. servisů o vikendu za plat pokladni v lidlu za to ze 20 minut denne pracovni doby prokouri je pekna p`covina...

Dobrý den,

vzhledem k Vašim úctyhodným zkušenostem speciálně pro Vás přidáme firemní benefit v podobě krabiček cigaret.

Jediná podmínka je nekouřit na pracovišti, v pracovním autě a nesmrdět nám ani zákazníkovi.

Pokud si dáte pauzu na cígo mezi prací, ale zároveň po Vás zbude odpovídající kus kvalitní práce, tak je nám to celkem šumák že kouříte.
My jen prostě nechceme čuchat smrad a ani tomu vystavovat naše zákazníky.

V případě zájmu se ozvěte na mail info@maxicom.cz a domluvíme se na schůzce.

Marek Zelenka - Maxicom

rekl bych ze budete dlouho hledat.... good luck
1 x

CrazyApe

Příspěvekod CrazyApe » 2 weeks ago

jahpisin píše:Já naprosto chápu, že někomu smrdí kuřák a rád by měl na pracovišti nekuřáky o tom žádná, ale mě třeba zas smrdí lidi co smrdí potem a nechci je čuchat, jak tomu zamezit ? Deodorant je běžná věc, ale realita není jako v ty reklamě :)...nevím ale nemám možnost si dát sprchu po každé montáži, ono i v zimě se dokážu zapotit jak je člověk nabaleny......a klienti mi taky často smrdí pachy všeho druhů a kolikrát jejich domácnosti,že bych blil...ale neřeknu jim při prichodu u dveří nashle

Já teď nedávno došel k lidem co měli asi 15 koček, smrad jak z panských zachodu na rockovém koncertě už ode dveri a za gaucem, kde sem měl zastrict pod koberec drát byly 3 uschlé kočičí hovna. Malém jsem tam přidal oběd...
2 x

Adolf.Shitler

Příspěvekod Adolf.Shitler » 2 weeks ago

Před barákem převlíct do neoprenu, hodit na záda kyslíkový bomby a hurá instalovat :D
1 x

dagus

Příspěvekod dagus » 2 weeks ago

Kyslíkové bomby? Tak snad už tedy kyslíkové lahve ne?
0 x

martinko

Příspěvekod martinko » 2 weeks ago

Mate inac niekto sprchu v praci? ...predpokladam ze asi nie, lebo ani ja a celkom by sa to siklo. Ja mam tiez v lete ten problem, ale vlastne aj v zime, clovek sa nabeha, prepoti aj neviem co a potom sa ma ako nespotit, iba ak znizim svoj vykon na polovicu. Zacal som si uz aj bravat dva tricka na den, ale to zas nestiham ani prat :-) Jednoducho sa to neda nespotit :-/
0 x

kure05

Příspěvekod kure05 » 2 weeks ago

My sprchu máme, ale v létě z ní teče jen skoro vlažná voda, což není nic pro mě. Jednou jsem to ale risknul :grin:
0 x

placek.milan

Příspěvekod placek.milan » 2 weeks ago

Ač jsem nekuřák, tohle je totální pitomost... I kdyby to bylo 30 minut za den, tak to přeci nic není ne? Pokud je práce odvedená jak má, ať si kouří jednu za druhou... Když to vezmu z druhé strany, co má říkat technik nekuřák který vleze k zákazníkovi co má v bytě nahuleno že tam nejde vidět? Několikrát do týdně k takovým lidem přijdu a po 10 minutách smrdím jak kuřácký salónek na letišti... Zajímalo by mě, co by řekl zaměstnavatel na to že technik nechce k takovému zákazníkovi jít...
0 x

Adolf.Shitler

Příspěvekod Adolf.Shitler » 2 weeks ago

dagus píše:Kyslíkové bomby? Tak snad už tedy kyslíkové lahve ne?

Slangově vždycky bomby. I když je možné, že někteří aquanauti mezi sebou mluví čistě spisovnou češtinou, ovšem potom by to bylo "potápěčské tlakové láhve".
0 x

hapi

Příspěvekod hapi » 2 weeks ago

placek.milan píše:Ač jsem nekuřák, tohle je totální pitomost... I kdyby to bylo 30 minut za den, tak to přeci nic není ne? Pokud je práce odvedená jak má, ať si kouří jednu za druhou... Když to vezmu z druhé strany, co má říkat technik nekuřák který vleze k zákazníkovi co má v bytě nahuleno že tam nejde vidět? Několikrát do týdně k takovým lidem přijdu a po 10 minutách smrdím jak kuřácký salónek na letišti... Zajímalo by mě, co by řekl zaměstnavatel na to že technik nechce k takovému zákazníkovi jít...

psal sem že si kuřák najde vždycky výmluvu aby ospravedlnil svou závislost.
0 x

Defender

Příspěvekod Defender » 2 weeks ago

Ono to u kuraka ale neni 30min za den ale vetsinou minimalne 5 minut na cestu ven a cigaro a za pracovni dobu jich je 20. Vetsinou se jeste kuraci spolu venku zakecaji jelikoz si vezmou kafe sebou.
Nejhorsi je kdyz ma kurak celodenni praci v kolektorech. To sere vsechny ostatni jelikoz ja kazdych 30minut na 15minut opusti pac se do toho zapocita minimalne 5minut cesty k nejblizsimu vylezu a pak cesta zpatky.
1 x

ludvik

Příspěvekod ludvik » 2 weeks ago

Vy z toho naděláte. Nikotin je pro změnu povzbuzovač mysli. Takoví lidé jsou přátelštější a časové ztráty dokáží nahradit vyšším mentálním výkonem (samozřejmě to platí jen u těch, co se tak živí. Přidavači na stavbě moc nepomůže).
1 x
Ohledně GDPR již nediskutuji. Když nic nevím, musím si to nastudovat jinde - a pak už to vím a nemám potřebu diskutovat zde.

jirson

Příspěvekod jirson » 1 week ago

peknej flame ;-)
U nás v práci kouří víc kolegů, většina z nich elektronické cigarety. V tom případě mě jako nekuřákovi vlastně nemá co vadit a fyzicky ani nic nevadí. Tak že je KOUŘENÍ a kouření .....
0 x
ucenej z nebe nespadl....

Zpět na „Nabídka a poptávka zaměstnání v oblasti ISP“