Technik divize Internet

Informace o pracovních nabídkách a poptávkách / Automatické pročištění vlákna do 30 dnů od posledního příspěvku.
honzam

Re: Technik divize Internet

Příspěvekod honzam » 1 week ago

Tak u nás jsme to rozdělili. Zvlášt technici na instalace, zvlášt na servis. Servis a prodej PC je úplně bokem odděleno. A pak 2technici na servis a upgrade vysílačů
0 x

KoZLiCeK

Příspěvekod KoZLiCeK » 1 week ago

Striker píše:
halamicek píše:Tak měl by být rozdíl mezi technikem co dělá instalace a technikem co dělá páteřní síť :). Na instalace nepotřebuješ mít génie s léty praxe, ale oceňuje se hlavně manuální zrucnost. Technik na páteřní síť už je trochu jiný level

A co když to někdo nerozlišuje, já jsem třeba technik, co jezdí po nových klientech, servisuju klienty, dělám update sítě, mikrotik ubnt, stavím páteřní spoje ve vyšších frekvencích, mám i školení na optiku, tu jsem tady taky zapojoval.
Samozřejěm i navrhuju úpravy v síti i u klientů, jezdím po službách jako prodej a nastavení routeru, síťařina do firem a ještě na prodejně prodávám a servisuju PC a NTB :D tak jak kluci?

Nic ve zlem ale v tyvm pripade ses defka navsechno pro zamestnavatele.Pod 30kkč bych s platem nesel.
0 x

Striker

Příspěvekod Striker » 1 week ago

halamicek píše:Samozřejmě takový technik je ideální :D, jen jsem říkal svůj pohled na věc :)

Jo ale tak já to tak nadhodil jakože jak s penězma ze srandy.
0 x

KoZLiCeK

Příspěvekod KoZLiCeK » 1 week ago

Striker píše:
halamicek píše:Samozřejmě takový technik je ideální :D, jen jsem říkal svůj pohled na věc :)

Jo ale tak já to tak nadhodil jakože jak s penězma ze srandy.

ok. :-)
0 x

NWT_a.s.

Příspěvekod NWT_a.s. » 1 week ago

18.500 Kč je u nás nástupní plat na dobu zkušební, která trvá 3 měsíce
jako firemní benefity jsou služební vůz - soukromé jízdy jsou placené
mobilní telefon s neomezeným voláním a daty
stravenky za každý odpracovaný den
plat do 25t je stanoven pro techniky, kteří řeší opravy a servis koncových klientů, málokdy musí pracovat přesčas po 17h a pokud ano je samozřejmě zaplacený
pokud technik drží hotline je na tom platově lépe o 3-4t Kč navíc, hotline drží pouze technici, kteří mají na starost páteř
jinak díky všem za 4 strany komentářů :), vážným zájemcům rád řeknu více na osobním pohovoru
hezký den
0 x

Striker

Asi je na místě omluva za SPAM ale myslím, že to nebyl tak špatnej pokec :D
0 x

hapi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hapi » 1 week ago

18.500kč hrubého za práci do večera? už chápete proč člověk raději půjde k "pásu"? Víc člověk dostane i za pokladnou v tescu.
0 x

NWT_a.s.

Příspěvekod NWT_a.s. » 1 week ago

hapi píše:18.500kč hrubého za práci do večera? už chápete proč člověk raději půjde k "pásu"? Víc člověk dostane i za pokladnou v tescu.

psát umíte to vidím, ale nevím jestli umíte i číst ?
odpovím tedy znovu, pracovní doba je 08:00 - 17:00 v průběhu dne 1h na oběd
u pásu se podle mě pracuje tak od 06:30 a 17:00 u mě není večer
a jak jsem psal 18.500 je nástup po zkušební dobu
0 x

hapi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hapi » 1 week ago

no tak to by jste se tedy k tomu pásu měl jít podívat protože běžná pracovní doba jedné směny v provozu je od 6:00 do 14:00 +- 15 minut podle zaměstnavatele resp. podle toho jestli je to 1, 2 nebo 3 směnný provoz nicméně se jedna směna točí kolem 8 hodin včetně oběda. Běžně sem byl doma v 14:15 (22:15 (6:15)) u 3 směnného provozu. Přijít v 17. hodin domu z práce každý den z ranní směny za 18 klacků tak se radši střelim do hlavy protože z toho života teda moc mít nebudu. Ale tak to asi musíte vědět když sháníte zaměstnance i na foru :-)
0 x

Tif

Příspěvekod Tif » 1 week ago

Preju hodne stesti pri hledani nove pracovni sily. Za ty prachy hledaji v Lidlu zamestnance za 18 900Kc s uvazkem 30 hodin tydne. Myslim ze NWT by se melo inspirovat od CZnetu, to uz je trosku lepsi nabidka :-) viewtopic.php?f=99&t=23420
0 x

Tulamor

Příspěvekod Tulamor » 1 week ago

Tif píše:Preju hodne stesti pri hledani nove pracovni sily. Za ty prachy hledaji v Lidlu zamestnance za 18 900Kc s uvazkem 30 hodin tydne. Myslim ze NWT by se melo inspirovat od CZnetu, to uz je trosku lepsi nabidka :-) viewtopic.php?f=99&t=23420

Před pár týdny u nás v Lidlu nastupovala kamoška, nástupní plat 19tis. Jasně sedět za pokladnou a pípat jako trubka by mě nebavilo. Ale když bych se měl rozhodnout mezi prací ve výškách a vším tím okolo. Tak jdu a sedím v Lidlu...
Nabídka od CZnetu co tu je vypadá suprově, tam se alespoň někdo ozve a i když toho člověk za ty peníze bude muset hodně umět, tak alespoň se nemusí snižovat někde dřív za 18 tis...
0 x

Striker

Tulamor píše:Před pár týdny u nás v Lidlu nastupovala kamoška, nástupní plat 19tis. Jasně sedět za pokladnou a pípat jako trubka by mě nebavilo. Ale když bych se měl rozhodnout mezi prací ve výškách a vším tím okolo. Tak jdu a sedím v Lidlu...
Nabídka od CZnetu co tu je vypadá suprově, tam se alespoň někdo ozve a i když toho člověk za ty peníze bude muset hodně umět, tak alespoň se nemusí snižovat někde dřív za 18 tis...

Ty já třeba dělal v Kaufu na pokladně brigády. Zase tak strašný to není, nemůžeš sice na mobil nic ale směny se dycky daly domluvit v pohodě a ty prachy co brigádníkům na hodinu dávali byly více než slušný. V té době sehnat něco za 80 Kč na hodinu byl docela záhul ale tady to šlo v pohodě.
0 x

reset

Příspěvekod reset » 1 week ago

v Lidlu nebo-li u nacistu nenakupuji ani bych k nim nesel makat. Ale to je malinko offtopic.
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

lukasw
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lukasw » 1 week ago

myslim ze nabidka nwt je dobra, pro nekoho kdo pozadavky tak akorat plni. pokud se Vam zda slaba, bud mate vyssi ocekavani nebo kvalifikaci.

jak jsem psal vyse, obecne jsou dva modely - maly zaklad a velke bonusy a velky zaklad a male bonusy. obvykle je to tak, ze kdyz ten clovek moc neumi, ma maly zaklad a velke bonusy, protoze to je jediny zpusob jak ziskat vysledky. pokud ten clovek opravdu dobre umi site, na tuhle pozici nepujde, ale pozor panove, to ze umite nakonfigurovat radio znamena, ze umite precist manual, to neni kvalifikace :) a jak nekdo psal vyse, je rozdil zda ten technik ma na starosti koncaky nebo i backbone, koncaky nikdo neresi, tam staci, kdyz technik trefi na misto a nesmrdi, inteligence neni prilis nutna, vlastni tvorivost spise na skodu.
1 x
Lukáš Wežranowski,
power panely, komplexní a kvalitní řešení napájení
průmyslové zdroje, patch panely, kleště a konektory, koaxiální konektory
www.VSEPROWIFI.cz

Kysa

Příspěvekod Kysa » 5 days ago

řekl bych, že 18500,- jako nástup pro někoho o kom nic nevím je napprosto v pořádku. Od toho přece zkušebka je. Pokud po 2 měsících, měsíci, 14 dnech předvede, že má navíc, může dostat třeba dvojnásobek. Nebo vy snad nabídnete 40000,- někomu o kom nevíte co opravdu umí?
0 x
Petr Krist

Zpět na „Nabídka a poptávka zaměstnání v oblasti ISP“