4network.tv

Problematika videa na IP sítích.
honzam

Re: 4network.tv

Příspěvekod honzam » 3 months ago

Jak je to s aplikací pro samsung a další? Už je ofiko venku?
0 x

Pintero
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 3 months ago

já jsem ji cca před týdnem na Samsungu našel a zdá se že funguje :-)
0 x

dkulda

Příspěvekod dkulda » 3 months ago

Apka je uvolnena, ale uuuplne ofiko to zatim neni, muzete je "produkcne" testovat, chodi, ale informace nesla zatim ven protoze nam chybi modely 2012-2013... kvuli pravidlum Samsungu...
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

iTomB

Příspěvekod iTomB » 2 months ago

V posledni dobe pozoruju zadrhavani obrazu a zvuku, dela to i na nove verzi 3.4.5.2 a mam branding. Mam i hlaseni od klientky.
Pozorujete nekdo neco?

Net je v pohode, ale nevim jak je to na pateri ... Zda se to nekde neskrti atd.

Diky Tom
0 x

dkulda

Příspěvekod dkulda » 2 months ago

A psal jte na noc@ ? :joy:
0 x

dkulda

Sorry dal jsem odeslat misto enter... pisu to z mobilu....

Byl pretizen, nefungoval dobre, trunk mezi porty na switchi, kolegove to resili vcera a dnes rano... melo by to byt vyresene... a zaroven budou zmeny v infrastrukture aby se to neopakovalo...
0 x

Jezdec

Příspěvekod Jezdec » 2 months ago

Sms z dnesniho vecera...tohle nam lidi normalne zacinaji posilat

Kód: Vybrat vše

Dobry den,doufam, ze to nemate soukromy mobil,abych om neotravovali.Divame se ze zaznamu na film a co cca 3-10min,se to sekat na cca 5s,nekdy se sekne obraz jindy nejde jen zvuk,nemame na to nervy a celkove jsou s intern.tv problemy.Neda se to nejak vyresit?a chteli bychom i vratit sep top box,zakoupeny na 2tv,jelikoz je kvalita prenosu nic moc.Kdyby nahodou,tak bychom si odkoupili zpet.

Podotykam, ze linka do internetu je v poradku ... sami jsme pocitili zasekavani pri pousteni ze zpetneho zaznamu, deje se to cca mesic (podle slov jednoho ze zakazniku)

Taky bych rad podotkl, ze nejsme zadni idioti a amateri, nabizime lidem kvalitni sluzby, ale posledni dobou se mi zda, ze produkt IPTV od 4netu to opravdu neni

Jestli to bude takto dale pokracovat, asi predame zakaznikum telefon na pana Kuldu, protoze uz nevim jakou pohadku si mam pro zakazniky vymyslet.

Kdyz za vama do kancelare chodi zakaznici ze se jim sekaji a tuhnou boxy a jeste tohle tak uz fakt nevim.
0 x

iTomB

Zdravim Davide.

Nepsal, protoze by s velkou pravdepodobnosti prisla odpoved pozdeji nez zde. Zaroven to muze byt i problem jen u me, ale blbe se to dohledava, kdyz neni mozne testovat smerem k vam ...

Co mi hlasi klienta, tak ze ma chvilema uplne cernou obrazovku, tak budu zjistovat dal ... Muze to byt dalsi zahadne vadny arris.
0 x

dkulda

No ja doufam ze je to arris a ze ro conpopisuje Jezdec je dnesnim a vcerejsim zasahem vyreseno... skoda ze to nepisete vsichni hned na noc@ melo bychom vice stejnych zpetnych vazeb... kdyz napise jeden isp za den, tak se to blbe analyzuje.... ale vzhuru lepsim zitrkum...

Zkuste s koelgy logovani... budeme bliz...
0 x

iTomB

dkulda píše:No ja doufam ze je to arris a ze ro conpopisuje Jezdec je dnesnim a vcerejsim zasahem vyreseno... skoda ze to nepisete vsichni hned na noc@ melo bychom vice stejnych zpetnych vazeb... kdyz napise jeden isp za den, tak se to blbe analyzuje.... ale vzhuru lepsim zitrkum...

Zkuste s koelgy logovani... budeme bliz...

Jaky logovani? ja chtel mrknout do toho arrise vzdalene, jede tam ssh, ale neznam heslo :D
Mno Davide, ono to hned psat na email, dost lidi uz omrzelo ..., kdyz je to porad hura system. Nebo uz je tam zlepseni? Bude uceleny system reseni problemu? :D
1 x

iTomB

Tak zasekavani se deje porad, prave pred chvili prima cool zive vysilani. Linka ok ... latence prumer 5-6ms, graf nacitani taky ok.
0 x

iTomB

Hmm kdo zas vymyslel tuhle kravinu?
blikla elektrika a na TV chyba pri komunikaci ... nove spojeni za 5 minut.

Jako chapu ze napad dobry, ale proc u toho nikdo nepremyslel? Elektrika nastartovala, net jde uz 4 minuty 30s a ja porad cekam na odpocet? Nejde to preskocit? Co to je zas za kravinu?
0 x

Pintero
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 2 months ago

Tak na používání appky na TV Samsung už nemám dále nervy :middle_finger: Ať přepínám kanály pomalu, nebo rychle, prakticky nikdy se nezobrazí stanice na kterou se chci dívat. Vždy je to o jednu, nebo dvě stanice vedle.
Přepínám stanice, vyberu např. Nova Action, na banneru vidím že dávají Kriminálku Miami. Běží tam zrovna reklama, tak nevidím, co je to skutečně za stanici. Po reklamním bloku koukám, že je tam Nova Cinema.... K nasrání.
0 x

iTomB

Pintero píše:Tak na používání appky na TV Samsung už nemám dále nervy :middle_finger: Ať přepínám kanály pomalu, nebo rychle, prakticky nikdy se nezobrazí stanice na kterou se chci dívat. Vždy je to o jednu, nebo dvě stanice vedle.
Přepínám stanice, vyberu např. Nova Action, na banneru vidím že dávají Kriminálku Miami. Běží tam zrovna reklama, tak nevidím, co je to skutečně za stanici. Po reklamním bloku koukám, že je tam Nova Cinema.... K nasrání.

po roce a pul vyvoje a testovani? No zajimave ... Podobne chujoviny maji na vice mistech. Nikdo poradne nedefinoval chovani a dle toho se pak delal system, ale nejak to chovani vyplynulo ze situace ...
0 x

Defender

Příspěvekod Defender » 2 months ago

V poslednich dnech jsem uz nevydrzel jak fungujou dalkove ovladace na albisech a jelikoz jsem si myslel ze mam baterky v haji tak jsem chvili pouzival ovladac pres mobilni telefon.
Jenze po koupeni novych baterek jsem zjistil ze je ovladani porad stejne pomale a obcas nejaky stisknuti jakoby neprojde. Kdezto u ovladani pres mobil funguje presne a rychle.
Nezkouseli jste to nekdo taky?
0 x

Zpět na „IPTV“