4network.tv

Problematika videa na IP sítích.
otak

Re: 4network.tv

Příspěvekod otak » 4 weeks ago

honzam píše:
otak píše:ano stalo, ale stacil SW restart pres menu a pak to jelo.

Mohl by jsi to prosím reportovat na noc@4net.tv . Psali mě že to od nikoho jiného hlášeno nemají. Děkuji

ok, nahlasil jsem.

ja to ani nemel v planu vic resit kdyz SW reboot pomohl. lidi si uz zvykli to obcas vypnout, ani se kvuli tomuhle nikdo nevztekal :) byly i horsi problemy...
0 x

honzam

Příspěvekod honzam » 3 weeks ago

otak píše:
honzam píše:
otak píše:ano stalo, ale stacil SW restart pres menu a pak to jelo.

Mohl by jsi to prosím reportovat na noc@4net.tv . Psali mě že to od nikoho jiného hlášeno nemají. Děkuji

ok, nahlasil jsem.

ja to ani nemel v planu vic resit kdyz SW reboot pomohl. lidi si uz zvykli to obcas vypnout, ani se kvuli tomuhle nikdo nevztekal :) byly i horsi problemy...

Jasný taky to nijak extra neřeším. Reboot to pořeší, ale volat kvůli tomu zákazníkům které to samotné nenapadne mě taky nebaví.
Když se to stane 3x během 3dnů tak už to na report je.
0 x

spachtle

Příspěvekod spachtle » 2 weeks ago

Funguje 4net.tv aplikace pro Apple TV? nebo to oficiálně není spuštěné? Sice se dá z appstoru stáhnout, ale hází to při přihlášení chybu "404".

Pro Apple TV zatím pořád moc možností není.
SledovaniTV pravidelně padá - nesmí se Apple TV vypnout při sledování, ale nejdříve vyskočit ven a pak vypnout, jinak už se aplikace nevzpamatuje.
Kuki sice podporu dlouho avizuje, ale zatím pořád nic.
0 x

Chilli

Příspěvekod Chilli » 2 weeks ago

spachtle píše:Funguje 4net.tv aplikace pro Apple TV? nebo to oficiálně není spuštěné? Sice se dá z appstoru stáhnout, ale hází to při přihlášení chybu "404".

Pro Apple TV zatím pořád moc možností není.
SledovaniTV pravidelně padá - nesmí se Apple TV vypnout při sledování, ale nejdříve vyskočit ven a pak vypnout, jinak už se aplikace nevzpamatuje.
Kuki sice podporu dlouho avizuje, ale zatím pořád nic.

Nedávno jsem appku pro IOS zkoušel, stejná chyba, připadá mi to mrtvé stejně jako podpora... Kdysi jsme 4net používali, ale raději jsme přešli na jiné řešení. Zákazníky nezajímá že je něco ve vývoji a stále něco nefunguje.
0 x

Myghael

Příspěvekod Myghael » 2 weeks ago

Ono se také změnil přístup uživatelů od dob největší slávy freenetů. Kdysi byl ISPík borec, že s anténou co ten den dopoledne zbastlil doma ve stodole leze na střechu, kam mu zákazník ochotně přidržuje žebřík, a když to den nejelo, holt je to furt ve vývoji. Dneska zákazníci nejsou zvědaví. Chtějí aby jim to fungovalo a nic je nezajímá. V té pixli na střeše ať si běhají třeba trpaslíci z plutonia, hlavně hodně těch "mega" za co nejméně peněz a fungovat deset let v kuse, protože faktury platí vždy v sobotu/neděli večer. S tou TV je to stejné. Jsou zvyklí z DVB-T či satelitu, že zmáčkou "Power" na dálkovém ovladači a jede to, a přesně to chtějí i tady. Nějaký vývoj nebo testování není jejich "džob".

EDIT: upsal jsem se.
Naposledy upravil(a) Myghael dne 09 Apr 2019 11:45, celkem upraveno 1 x.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Viktor Novotný
Moderátor
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 2 weeks ago

Myghael píše:hlavně hodně těch "mega" za co nejvíce peněz a fungovat deset let v kuse

tak u nas teda chteji co nejvice za co nejmene :-(
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Myghael

Příspěvekod Myghael » 2 weeks ago

Jo, upsal jsem se.
0 x

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Filipová Ludmila

Příspěvekod Filipová Ludmila » 1 week ago

tak u nas teda chteji co nejvice za co nejmene

Ideálně 1 Gbit za 1 Kč. A instalaci zdarma. LF
0 x

Myghael

Příspěvekod Myghael » 1 week ago

A k tomu zdarma domácí rozvody pro data i kamery a na wifině chtějí "pět paliček" i v zahradní boudě na nářadí na opačné straně pozemku. K tomu nejlépe 24/7 technika na telefonu a servis kdykoliv si vzpomenou i na problémy typu falešný antivirus v telefonu.
0 x

Sidi

Příspěvekod Sidi » 1 week ago

Myghael píše:A k tomu zdarma domácí rozvody pro data i kamery a na wifině chtějí "pět paliček" i v zahradní boudě na nářadí na opačné straně pozemku. K tomu nejlépe 24/7 technika na telefonu a servis kdykoliv si vzpomenou i na problémy typu falešný antivirus v telefonu.

A samozřejmostí je rychlá oprava výpadku služeb jako FB atp :)
0 x

Zpět na „IPTV“