4network.tv

Problematika videa na IP sítích.
KoZLiCeK

Re: 4network.tv

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 months ago

ptz. na skylinku je to same. Stary film = 4:3 . Nic neobvykleho. :roll:
0 x

susta

Příspěvekod susta » 6 months ago

Sorry KoZLiCeK ale je třeba číst u skylinku a dlaších to je naprosto normální na HD programech ale na SD by měl být program v celém obrazu!!! A když už neumíš číst podívej se na screeny od Pintero je tam vidět že je to smrsknuté i na SD kanálech!!!
Navíc má Pintero pravdu v tom že psát cokoliv na noc@ ( jejich tech. podpora ) nemá cenu nikdo nereaguje!
0 x

basty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 6 months ago

Je to tak, nemelo by to vypadat tak jak to vypada...
0 x

Defender

Příspěvekod Defender » 6 months ago

Koukam tedy temer jenom na HBO, COOL, Fandu a DTX ale posledni dny bez zaseku.

Zaroven kdyz jsem pred vanoci nahlasil opakovani obrazu na NOC tak behem chvile prisla odpoved ze se omlouvaji a vse uz je v poradku. Asi pujde o to jestli je to problem resitelny hned nebo neco dlouhodobeho
0 x

Petr Bačina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 5 months ago

No včera opravdu paráda... 30, TŘICET! nefunkčních programů najednou.

Někdy před rokem jsme slyšel od 4networku že si odladí systém, který bude hlídat funkčnost. Hmm :roll: :x

4net, Kulda atd.: Kua, co se děje? Nestíhá HW, konekt, nebo je nahovno SW, či co? Vždyť to už není ani vtipné. To je pomalu každý den něco. Už si před klienty připadám jako totální debil, když se jim musím omlouvat a slibovat nápravu. Přeskakování streamů doteď nevyřešené, stálé výpadky kanálů, zvuku, archív funkční napůl atd. Noc@ reaguje vcelku rychle a většinou problém vyřeší, ale už mě fakt nebaví to pořád řešit.
1 x
Jsme malý ISP, ale snažíme se svou práci dělat co nejlépe to jde ;-)
http://www.lajsinet.cz/ - Horní Slavkov

pcwifi
antispam: Ano

Příspěvekod pcwifi » 5 months ago

velka omluva, ale panove... ze vas to bavi, servirovat lidem takove poloprodukty. Me by utrhli hlavu a to i doslova, neni nad nervniho cloveka :lol: Nekdo neco proste nevychytal, asi se myslelo, ze lidi bude min a ono jich je 10x vic a neco nam nestiha a tak ladime za chodu, nebo nevim co. Me se zamlouva www.lepší.tv ve smyslu, ze konecne nekdo kdo ma rozum a pouzil H.265, takze to jede na kazdem lehce slusnem spojeni. Ale co si clovek neotestuje, tak tomu radej neverit. Ted sem resil servis skeneru Canon za 10 litru, super pristup, samy odkladani a ani po 39 dnech nemam ani love ani skener. Az se neco podela, az se ma projevit podpora/servis, pak se ukaze solidnost firmy.
0 x
Všecko jednó začalo a aj skončí...

honzam

Příspěvekod honzam » 5 months ago

Pane Kulda, plánujete v budoucnu také použít H.265 ? Když koukám na lepsi.tv a na HD programy stačí "prý jen 3Mbity", to se mě jeví jako dost velká výhoda
0 x

basty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 5 months ago

A k tomu funkcni multibitrate a nemusely být mozna ty problémy.
Pozorovali jsme na sledovánítv kolem silvestra nárůst toku o 100%. Dovedu si představit co to muselo udělat u vás. Škoda je i té cdnky ktera nedává v malem počtu cenově smysl. I ta mohla celkove ušetřit mrdu kapacit bez investic.
0 x

Petr Bačina
Kontaktovat uživatele:

Je "super", že pokud se jedná o pozitivní reakce, tak pan Kulda reaguje v tomto vlákně hned. Ale jak napíšu kritiku, nebo kritický dotaz, tak se odpovědi nedočkám.
0 x

beny-dka

Příspěvekod beny-dka » 5 months ago

Dobrý večer

Mám dotaz co používáte za routery na připojení klientů s linkou vyšší jak 100 Mbit, u OTT je vcelku jedno ale u multicastu to teď budu muset řešit , klienti co u nás mají IPTV na multicastu chtějí linky vyšší.
Testoval jsem NETIS s 1Gbit ale narazil jsem na problém s připojením přes ppoe, pokud použiju statickou ip adresu tak to jakš takš běhá ale na ppoe se ztrácejí data nenačítá to stránky nebo dlouho trvá načtení webu.

Děkuji za radu
Beneš
0 x

honzam

Příspěvekod honzam » 5 months ago

Běží vám v tuto chvíli služba?
EDIT: Tak už se to rozběhlo, nejel žádný stream
0 x

Petr Bačina
Kontaktovat uživatele:

Podle grafů to vypadá, že vše jelo. Minimálně data tekla celkem normálně.
0 x

neverhappy

Příspěvekod neverhappy » 5 months ago

Na STB jedou aktualni programy. Na PC nejede vetsina. Archiv mi jede. Psal jsem pred mesicem maila na podporu, kde jsem napsal par postrehu (negativnich) se sluzbou a ani mi neodpovedeli. Klientum jsem to prestal nabizet.
0 x

Petr Bačina
Kontaktovat uživatele:

tak to nehlašte sem, ale na noc@4net.tv :-)
0 x

lemointernet

Příspěvekod lemointernet » 5 months ago

PPPoE jsme odmítli v síti nasadit vzhledem k režii a celkové zastaralosti. Při gigabitových rychlostech to prostě nejde.
0 x

Zpět na „IPTV“