sledovanitv.cz

Problematika videa na IP sítích.
helapc

Re: sledovanitv.cz

Příspěvekod helapc » 18 lis 2016 21:56

Přidám se do klubu. Sledovanitv jsem hodně fandil, ale od doby kdy to nabízím na optice je to pro mě černá můra. Testoval jsem Kuki a musím uznat, že jsou znatelně lepší. Žádné přeskoky jsem neevidoval. Moje cesta bude sledovánítv na WiFi a na optiku ISPA řešení.
0 x

okoun
antispam: Ano

Příspěvekod okoun » 19 lis 2016 00:07

co je ispa řešení? prodat síť? :)
0 x
Bohužel kouzlo regionálních ISP pomalu, ale jistě mizí, pač se ISP požírají vzájemně, tedy díky akvizicím se opět buduje jen několik nejsilnějších hráčů. Tedy ano neprodávejte!!!

basty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 19 lis 2016 07:26

Ispa je alianční iptv...
0 x

helapc

Příspěvekod helapc » 19 lis 2016 08:11

To: Okoun.

Ano nechám si WiFi a tu zasxxxou optiku kde mi nefunguje sledovánítv prodám. :)
0 x

basty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 19 lis 2016 09:08

Optika smrdí :)
0 x

okoun

Příspěvekod okoun » 19 lis 2016 09:33

jo některá smrdí parádně :)
to ispa řešení je jako mimořádné v čem? já co to dlouho pozoruji ty všechny řešneí tak je to +- autobus stejné a všechno jak na houpačce, asi dle toho kolik tam zrovna přešlo aktuálně firem, jednou funguje dobře řešení od firmy xy a jednou zase funguje řešení od firmy yx, dlouho jsem nenašel opravdu letité stabilní řešení, dle mého asi nebude...
jinak nevím, ale mě sledovanitv funguje tedˇdelší dobu dobře, přehrávám na webu a na arisu, android už nepoužívám, takže netuším. jediné co vím, je že když jsme zapnul reflektor, tak byly jen samé problémy se záseky, takže jsem ho vypnul a vše jede jak má.
0 x
Bohužel kouzlo regionálních ISP pomalu, ale jistě mizí, pač se ISP požírají vzájemně, tedy díky akvizicím se opět buduje jen několik nejsilnějších hráčů. Tedy ano neprodávejte!!!

helapc

Příspěvekod helapc » 19 lis 2016 18:28

ISPA používá platformu NANGU = to samé co O2. Největší výhoda ISPA je v robustnosti hardwerových transkoderů a kapacitě v jednotlivých peerech. Přesně v tomhle sledovánitv furt něco dohání.
0 x

okoun

Příspěvekod okoun » 20 lis 2016 00:04

helapc píše:ISPA používá platformu NANGU = to samé co O2. Největší výhoda ISPA je v robustnosti hardwerových transkoderů a kapacitě v jednotlivých peerech. Přesně v tomhle sledovánitv furt něco dohání.

odkud máte toto info? mě se to nějak nezdá. doufáme že se nebavíme o multicastové televizi....
0 x

helapc

Příspěvekod helapc » 20 lis 2016 09:00

TV jsem fyzicky testoval a nedávno podepsal smlouvu na unicast řešení.
0 x

stepan.benes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 20 lis 2016 17:39

okoun píše:odkud máte toto info? mě se to nějak nezdá.

Necháme to členy věštit z jater mrtvého krtka chyceného za úplňku.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

okoun

Příspěvekod okoun » 20 lis 2016 19:57

helapc píše:TV jsem fyzicky testoval a nedávno podepsal smlouvu na unicast řešení.

nu to chápu, ale to asi moc nic neřekne o robustnosti transkoderů, nebo to jako píšou ve smlouvě?
každý se chvástá tím jak jeho řešení je lepší než konkureční, pořát ty stejné písničky, proto píši, že je to jak na houpačce.
já jen nedovedu pochopit proč jsou tu lidé co jim to funguje bez problémů a lidé co píšou opak, potom tedy musí být vždy chyba u toho zákazníka ne? případně tedy v nějakém blbém propoji s konektivitou do sledovanitv, to ase ale dá vysledovat celkem dobře..
0 x

midnight_man

Příspěvekod midnight_man » 22 lis 2016 11:08

pepulis píše:
midnight_man píše:aku formu queue pouzivate na klientov ktory maju STB aris? Posekava STB....ked je v queue...PC OK.

Pokud je klient za Natem, tak pcq je vyloucene a jde pouzit rozumne uz jen sfq. Pfifo atd. dle meho asi ztraci vyznam. Me se to taky posekava na arrise, ale i androidu a to je klient par metru od optiky pripojeny SXT na sektorku, ktera je pres switch pripojena k te optice. No des .... Uvazuju o zmene a prechodu ke Kuki, tam je aspon reseny provoz pres adaptivni stream, tak jako u O2, kdy se kvalita upravuje dle aktualniho vytizeni toku a konektivity a hned se neseka a nedrzi se striktne nastaveni HD, full HD ...

BT na klienta i ted vecer na 1 spojeni stabilne 20M, coz musi HD streamu stacit, ale i tak se to obcas zasekne ...
Dakujem skusim, tie bojujeme s tym ze to posekava ...a nie a nie vyriešit :(
0 x

krtko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod krtko » 22 lis 2016 13:41

stepan.benes píše:
okoun píše:odkud máte toto info? mě se to nějak nezdá.

Necháme to členy věštit z jater mrtvého krtka chyceného za úplňku.

Krtkov treba nechat na pokoji :-)
0 x

plko

Příspěvekod plko » 24 lis 2016 14:58

Přidávám se k ostatním s problémem se samsung smartTV aplikací.

Mám poslední verzi apky a dělá to dost šílený věci.

Přepnutí kanálů - tma.
Zpoždění obrazu / videa
Občas hláška, že došlo k chybě internetového připojení - což je blbost, zvuk jede dále, po načtení seznamu kanálu je obraz zpět. Sem tam se to zastaví úplně.

Změna v nastavení stremu na progresivní dle rady sledovániTV nepomohla.

Někdo nějaký nápad ? (o montáži DVB-T již silně uvažuji) :)

Díky
0 x

pcwifi

Příspěvekod pcwifi » 24 lis 2016 17:51

dvbt kdyz nejsi nekde na konci sveta ma byt instalovano automaticky, to jede v podstate furt... uz to u lidi se SATem ani jinak nedela a kdo nechce rikam, pockejte si na leto a deste / bourky :lol:
0 x
RB / x86 + RoS only. Patere Ray 11/17, UBNT 10 (docasne ), PtP + AP = 5G Mikrotik
2,4Ghz jen domů, venku 5Ghz.
Optiku si teprv ocuchavam tak se nedivte mym dotazum, taky nikdo nevypadl z optickeho hnizda zacatecniku moudry

Zpět na “IPTV”