sledovanitv.cz

Problematika videa na IP sítích.
Gemb

Re: sledovanitv.cz

Příspěvekod Gemb » 6 months ago

Cize zlaty analog, ziadne problemy neboli. Len nove sra*ky robia problemy, neustaly upgrade ktory nikam nevedie. Este, ze nastava datova doba a ludia skorej sleduju video priamo s netu (YT a pod) a vela mladych ludi ani telku neriesi.
0 x

pepulis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepulis » 6 months ago

Muzu posoudit vice sluzeb, protoze doma vyuzivam na kazde tv neco jineho. O2 jede bez problemu, box naprosto v poradku (vyuzivam ho od 1/2016), ale zase na druhou stranu, technicka podpora o2 je pomala a reseni problemu zdlouhave. Nekdy pred mesicem / dvema byl celorepublikovy problem s prihlasenim. Resil jsem to pres jejich linku dva dny, asi 10 prepojeni telefonatu a dva dny jsem nemohl sluzbu vyuzivat. V telefonu si me predavali jak horky brambor, kazdy hovor koncil slovy, zjistime / proverime, ozveme se a nikdo vetsinou jiz nazpet nezavolal a pak y niceho nic to zacalo jet.

Ja osobne ze sledovanim nemam doma problem, jen mi vadi obcasne zaseky, ktere v minulosti byly a to hlavne o vikendu = je to tady psano i ve vlaknu. Snad nove vydany fw pro Arris prispeje k vetsi stabilite ... to ukaze cas :-).
0 x

Striker

Příspěvekod Striker » 6 months ago

No my třeba měli teď na finále LM puštěný O2 venku na noťasu přes wifi a sekalo seto, furt to načítalo i na 404p.. pak jsme to pustili přes klasiku ČT4 a vše bez problémů na 576p.. Tak nevím co lepší a co ne, bohužel sledovanitv jsem tam zkusit nemohl.
0 x

sacnok

Příspěvekod sacnok » 6 months ago

Petr Bačina píše:O2 jede jako z praku? Až na to, že denně restartuješ box a téměř každý zákazník během pár let vymění několik settopboxů, které navíc musí dopravit na prodejnu a nové zaplatit, takže tisíce v čudu. Stříbrné boxy byly šmejd, ale ty nové černé jsou teprve něco. Multicast streamy sice chodí, ale to je tak vše. Zbytek je stejně naprd. A neznám nikoho kdo by na O2TV nenadával, i když jí denně používá.

Každé řešení má své problémy.
O2 má dobré streamy a jejich dodání, ale totálně nahovno boxy, podporu...
4NET má dobré boxy a software v nich, dobrou podporu, ale zase občas zlobí streamy
SledováníTV nemohu hodnotit, ale na počátku to byla tragédie, hlavně boxy a podpora.
atd. atd. atd.

Jaké problémy má Kuki.tv?
0 x

Petr Bačina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 6 months ago

Cenu :-)
0 x
Jsme malý ISP, ale snažíme se svou práci dělat co nejlépe to jde ;-)
http://www.lajsinet.cz/ - Horní Slavkov

basty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 6 months ago

Jop
0 x

midnight_man

Příspěvekod midnight_man » 6 months ago

Poznatok:

Nepouzivat ARRIS boxy s TP link routrom vo WAN mode!!!! Nehorazne to seka...posekava, cele dni....
0 x

pepulis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepulis » 6 months ago

midnight_man píše:Poznatok:

Nepouzivat ARRIS boxy s TP link routrom vo WAN mode!!!! Nehorazne to seka...posekava, cele dni....

Tak obecne mit tplinka ve WAN nebo i cokoliv jineho ve WAN a tim zaply NAT neni dobre, pokud NAT dela uz neco jineho (napr. SXT apod.)
1 x

okoun
antispam: Ano

Příspěvekod okoun » 4 months ago

tak konečně jsme se dočkali HTML5 videa, bomba!
0 x
Bohužel kouzlo regionálních ISP pomalu, ale jistě mizí, pač se ISP požírají vzájemně, tedy díky akvizicím se opět buduje jen několik nejsilnějších hráčů. Tedy ano neprodávejte!!!

Laibir

Příspěvekod Laibir » 4 months ago

Nestalo se vám někomu, že aplikace předinstalovaná na Samsungu při spuštění hodí chybovou hlašku? Nalezl jsem tam však aplikaci Modern.TV. Což jsem zjistil, že je to stejné, jen obraz byl menší než obrazovka a nevím co s tím. Zkoušel jsem přepínat SD a HD a nic.. možná by to šlo až na FHD, ale to jsem nezkoušel. Spíš se budu snažit nějak rozchodit apku s modrou ikonou. Nemáte s tím někdo zkušenost?
0 x

Laibir

Příspěvekod Laibir » 4 months ago

Nakonec jsem to rozchodil. Musel jsem to odinstalovat a přeflashovat TV.
0 x

mato1

Příspěvekod mato1 » 3 months ago

zdravim
rad by som sa opytal, ze ako to chodi v poslednej dobe... diskusia tu nejak ustala a ja by som rad vedel, ci sa oplati alebo neoplati do toho ist...

vopred dakujem
0 x

pepulis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepulis » 3 months ago

Za mě již naprostá spokojenost. Používám už jen Android v. 2 settopbox a vše šlape,jak má,ať je ráno nebo večer.
0 x

okoun
antispam: Ano

Příspěvekod okoun » 3 months ago

také bych řekl že je to daleko lepší než to bylo, používáme už jen motorky ale andorid2 je také už jiné kafé než ta první verze...
0 x
Bohužel kouzlo regionálních ISP pomalu, ale jistě mizí, pač se ISP požírají vzájemně, tedy díky akvizicím se opět buduje jen několik nejsilnějších hráčů. Tedy ano neprodávejte!!!

Striker

Příspěvekod Striker » 3 months ago

Nemáme už snad žádný problémy, všechno šlape na nových boxech, který jsou super, tak i na starých boxech.
0 x

Zpět na „IPTV“