Kompatibilita MikroTik SFP a kabla

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
emel
Příspěvky: 62
Registrován: 1 year ago

Kompatibilita MikroTik SFP a kabla

Příspěvekod emel » 1 month ago

Ahojte,

bude tento kabel
https://www.tesshop.sk/opticky-patchcord-lc-pc-lc-pc-30m-7mm-dx-sm-g657a2-outdoor_d1945.html
kompatibilny s tymto SFP
https://mikrotik.com/product/S-31DLC20D-181

Podla mikrotiku je to SFP LC/UPC, kabel je LC/PC, takze ej otazka, ci to bude spolu fungovat alebo nie.

Vdaka.
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1087
Registrován: 4 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 1 month ago

Ano, bude.
0 x


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů