Novinky u MK

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
ppp76
Příspěvky: 2953
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky u MK

Příspěvekod ppp76 » 3 weeks ago

stavime trasy tak aby nehrozilo to ze tam vyroste alej stromu a pripojit klienta za kazdou cenu fakt nemusime to ho radeji dam konkurenci nez s tim mit vetsi ztratu nez zisk spokojeny jsou pak vsichni a konkurence mi to oplaci a posle mi jinou dusi . nehlede na to ze radiovej klid snad je jen na poli s repkou ..... jit pres vesnici kde ma kazdej barak doma wifinu v auto rezimu takze pokazdym zapnuti naladi jinej kanal je sebevrazda , proto taky starneti bezej uplne mimo pasmo .... ctu ale jaksi uz 2,4 nekontroluje takze jim to prochazi .....
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6484
Registrován: 10 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 3 weeks ago

hmm já to spíš vidím tak že vaše lokalita je jiného charakteru a k takovým problém prostě nedochází a je také jasné že máte tisíce zákazníků a potom je vám to u řitě a neřešíte to a dáte konkurenci, což zase na druhou stranu takový starnet to při své vlelikosti alespon nějak řeší :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

ppp76
Příspěvky: 2953
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 3 weeks ago

Startnet vede oblehaci valku proti vsem , my tu ale spolupracujeme tak aby byl spokojen jak klient konkurence i my uhnat klienta za kazdou cenu je zbytecne vysilujici ....jsem elektro jdu cestou nejmensiho odporu :)
0 x

psichac
Příspěvky: 59
Registrován: 1 year ago

Příspěvekod psichac » 3 weeks ago

Marskys píše:A je tu nová várka novinek od Mikrotiku:

MIKROTIK • CRS326-24S+2Q+RM • 26-portový Gigabit Cloud Router Switch https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4687
(první Mikrotik produkt se 40Gb QSFP+ porty)

MIKROTIK • RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL • Duální outdoor 2,4/5GHz jednotka LHG XL 52 ac https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4688
(Dualní LHGčko pro pásma 5GHz a 2,4GHz s SFP portem)

MIKROTIK • Q+85MP01D • 40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4689

MIKROTIK • Q+DA0001 • 40 Gbps přímý propojovací QSFP+ kabel (1m) https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4690

MIKROTIK • Q+BC0003-S+ • 40 Gbps QSFP+ propojovací kabel 4x10G SFP+ (3m) https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4691

MIKROTIK • GB60A-S12 • 12V 5A interní napájecí zdroj pro CCR1016(r2) https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4693

MIKROTIK • UP1302C-12 • 12V 10.8A interní napájecí zdroj pro CCR1036(r2) https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4694


Všechny položky jsou již objednatelné kromě Q+BC0003-S+ který bude dostupný začátkem října.


Nahodou neviete kedy bude dostupna mUPS pro ? Lebo povodna mUPS sa stava coraz nedostupnejsou a pro verzia nikde...
0 x

the.max
Příspěvky: 1300
Registrován: 12 years ago
Bydliště: Sudetten land
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod the.max » 3 weeks ago

jednu novou nepoužitou mUPS tu mám.
0 x
Vysoce odborných omylů se dopouští jen specialisté.

Jednou jsem se dotkl ukazováčkem UBNT a slezl mi z něho nehet. Od té doby na UBNT nesahám.

Marskys
Příspěvky: 33
Registrován: 10 months ago

Příspěvekod Marskys » 2 weeks ago

psichac píše:
Marskys píše:A je tu nová várka novinek od Mikrotiku:

MIKROTIK • CRS326-24S+2Q+RM • 26-portový Gigabit Cloud Router Switch https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4687
(první Mikrotik produkt se 40Gb QSFP+ porty)

MIKROTIK • RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL • Duální outdoor 2,4/5GHz jednotka LHG XL 52 ac https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4688
(Dualní LHGčko pro pásma 5GHz a 2,4GHz s SFP portem)

MIKROTIK • Q+85MP01D • 40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4689

MIKROTIK • Q+DA0001 • 40 Gbps přímý propojovací QSFP+ kabel (1m) https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4690

MIKROTIK • Q+BC0003-S+ • 40 Gbps QSFP+ propojovací kabel 4x10G SFP+ (3m) https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4691

MIKROTIK • GB60A-S12 • 12V 5A interní napájecí zdroj pro CCR1016(r2) https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4693

MIKROTIK • UP1302C-12 • 12V 10.8A interní napájecí zdroj pro CCR1036(r2) https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4694


Všechny položky jsou již objednatelné kromě Q+BC0003-S+ který bude dostupný začátkem října.


Nahodou neviete kedy bude dostupna mUPS pro ? Lebo povodna mUPS sa stava coraz nedostupnejsou a pro verzia nikde...


mUPS pro by dle poslední informace od Mikrotiku mělo být dostupné v druhé polovině září.
0 x

Marskys
Příspěvky: 33
Registrován: 10 months ago

Příspěvekod Marskys » 1 week ago

První kusy CRS326-24S+2Q+RM (první router od MKT se dvěma 40Gbps QSFP+ porty) kdyby mel nekdo zajem, skladem vcetne modulu a propojovacich kabelu https://www.wifihw.cz/default.asp?cls=s ... stiid=4687
1 x


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů