Radar detected on....

Návody a problémy s konfigurací.
Thomas1982

Radar detected on....

Příspěvekod Thomas1982 » 6 months ago

Zdravím, koupil jsem nový mikrotik RB921Sg-5HPacD R2, router OS 6.43.7 po nastavení Wifi začne skenovat frekvence a v logu vyskočí hláška např. WLAN1: Radar detected on 5500 (v podstatě na jakýkoliv frekvenci -mimo indoor samo). Na stožáru mám i jiný MK a ten jede bez problému. Nevíte co je špatně?
0 x

Sidi

Příspěvekod Sidi » 6 months ago

Thomas1982 píše:Zdravím, koupil jsem nový mikrotik RB921Sg-5HPacD R2, router OS 6.43.7 po nastavení Wifi začne skenovat frekvence a v logu vyskočí hláška např. WLAN1: Radar detected on 5500 (v podstatě na jakýkoliv frekvenci -mimo indoor samo). Na stožáru mám i jiný MK a ten jede bez problému. Nevíte co je špatně?

Tohle dělá MK běžně (od určité verze ROS je detekce radaru vynucena).

Nastav superchannel a bude klid - ale musíš pak ručně nastavit výkony, jinak pojede na maximum.
0 x

Laibir

Příspěvekod Laibir » 2 months ago

Taky se mi teď dostalo zařízení, kde je už novější verze. 6.43.10, takže superchannel nejde. Vím, že to někdo řeší jiným státem (nejlépe mimo EU). Ale spíš bych šel do downgradu. Zkusil jsem a nepustí mě to níž jak do verze z výroby. Je nějaká jiná možnost jak to downgradovat? Protože ať ladim kam chci, tak po minutě to napíše "Radar detect".

Díky
0 x

johnyboi

Příspěvekod johnyboi » 2 months ago

No country set a do scanlistu 5480-5700
0 x

Zpět na „Konfigurace“