Zákon o usnadnění výstavby

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
stepan.benes
Kontaktovat uživatele:

Zákon o usnadnění výstavby

Příspěvekod stepan.benes » 3 months ago

Ahoj vespolek,
chystám teď nějaký materiál, v podstatě shrnutí přístupu státu a jeho úřadů k alternativnímu trhu (tedy lokálním ISP). V kontextu s tím bych měl k ctěnému publiku jednu prosbu, či spíše dotaz - použil již někdo v praxi a s jakým úspěchem, či se alespoň setkal s aplikací zákona č. 194/2017 Sb., tedy zákona o opatřeních ke snížení nákladů na zavádění vysokorychlostních sítí elektronických komunikací a o změně některých souvisejících zákonů. Díky moc !
Pokud by se o to někdo nechtěl dělit veřejně, napiště mi na mail benes (at) grapesc.cz
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

cmgn

Příspěvekod cmgn » 3 months ago

Já jsem to použil na zjištění věcí z několika obcí. Teď se ho chystám aplikovat k jedné stavbě kvůli připokládce k ČDT a SŽDC, kde si s námi slušně řečeno chtěli vytřít prdel.
0 x
Brno a okolí :-)

zubodravec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 3 months ago

Podal jsem podnet v unoru, stale cekam na vysledek. Zadal jsem zjistit vlatnika kabeloveho kanalu, Cetin tvrdi ze neni jeho. CTU ted s moji zadosti obiha kolecka "povinnych". Mistni stavebni urad taky nic nevi/nema informace. CTU poslal zadost o vyjadreni na MHMP. Z MHMP mi obratem volali, chteli vedet "o co jako de ?" nevedeli si s tim rady, nevedeli dokonce na co se jich urad pta. Protoze CTU rado komunikuje pravnickym ptidepe, ze odcituji doslova paragrafy ze zakona a z toho slozi dopis/sdeleni. Ten zakon je relativne novej, i na CTU mi sdelili ze se s postupem zatim seznamuji. Vysledek setreni zatim nemam, je to v behu.
P.S. i ja sem udelal botu, popleta, kdyz mne urad vyrozumnel ze zadost o zjisteni souboru minimalnich udaju zracovavaji, tak sem ten jejich dopis jen letmo precetl a vylozil si to ze zase jinej subjekt po mne na oplatku zada abych predlozil seznam sve pasivni infra. ... no ptidepe no

stepan.benes píše:Ahoj vespolek,
chystám teď nějaký materiál, v podstatě shrnutí přístupu státu a jeho úřadů k alternativnímu trhu (tedy lokálním ISP). V kontextu s tím bych měl k ctěnému publiku jednu prosbu, či spíše dotaz - použil již někdo v praxi a s jakým úspěchem, či se alespoň setkal s aplikací zákona č. 194/2017 Sb., tedy zákona o opatřeních ke snížení nákladů na zavádění vysokorychlostních sítí elektronických komunikací a o změně některých souvisejících zákonů. Díky moc !
Pokud by se o to někdo nechtěl dělit veřejně, napiště mi na mail benes (at) grapesc.cz
0 x

Insider
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Insider » 3 weeks ago

2 otevřené správka, trvají od února :) Po 6 týdnech si vzpoměli, že bychom jako měli zaplatit správní poplatek a dodali rekvizity
minulý týden jsme měli mít první místní šetření, bohužel paní dokorka Bílková je údajně hospitalizovaná (doufám, že jí z toho nelajzlo) a místní šetření v nedohlednu, stížnost pro nečinnost č. 2 v dohlednu
Přerušená správní řízení: 0
Ukončen správní řízení: 0

12 žádostí o SMUFI,
dodané: 0
ukončené: 0

Postřehy?

Ve výroční zprávě úřadu za rok 2017 nežádal o vydání rozhodnutí informační místo žádný subjekt, a pokud jsem to dobře pochopil máme jenací čísla 6 a 7 :)
Už jsem podával i stížnost pro nečinnost dle §80 SŘ a bylo mi sděleno, že se snažím zneužít práva tím, že po někom vyžaduju, aby dělal to co má ze zákona povinnost.

Poté co jsme podali několik žádostí o SMUFI, objevily se na webu formuláře (opět) ve wordu.
2 x
Michal Peterka, KPE spol. s r.o.
V Hůrkách 1, Praha5 Nové Butovice, Tel: 242498100, 777208819
http://pojitko.cz

stepan.benes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 3 weeks ago

Díky Michale za informace. Mám velmi podobné ...
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Zpět na „Právní záležitosti ISP“