přeprodávání webhostingu

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Myghael

Re: přeprodávání webhostingu

Příspěvekod Myghael » 8 months ago

Svoje domény, maily etc. si řeším u sebe, co mám pro jiné vedu u Forpsi. Bez problémů/starostí, všechno si tam v pohodě naklikám a podpora odpovídá na dotazy/požadavky zpravidla do 10 minut bez ohledu na to, jestli jsou 2 odpoledne nebo 2 ráno. Jestli jsou levní/drazí jsem neřešil, nemám důvod měnit.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

thanui.linux

Příspěvekod thanui.linux » 8 months ago

Můžu potvrdit ... používáme FORPSI a o hostingu nevíme. Dříve sme provozovali vlastní servery, ale nebylo to ekonomický. TCO + případné problémy při HW havárii za ty drobné nestojí. Když klientoj ušetříš 10kč na hostingu tak to neocení. Pokud mu nejdou stránky, tak řve. Tedy ať si platí a dělají to ti co se specializují. Mimochodem na savanah jsem také slyšel chválu, ale osobní zkušenost nemám.
0 x
-----------------------------------------------------------
RBcka i UBNT mají své přednosti - využívám obojí

DrWiza
antispam: Ano

Příspěvekod DrWiza » 7 months ago

pokud někdo chce webhosting napište - máme 3 HW servery v HA a na nich několik virtuálů, běží nám tam ispconfig jako administrace a zbytek máme vlastní konfigurace. Jsme schopni se domluvit na provizním systému nebo i na přefakturaci.
Hosting děláme cca 12 let, aktuálně máme v registraci něco málo přes 400 domén a cca 200 hostingů. umíme včetně mailserveru, dns, freessl,,,,
Hostingy nám dohazují "webdevelopeři" se kterými úzce spolupracuje.

kdyžtak PM
0 x

Zpět na „Nezařazené“