Reklama na anténách

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Kart

Reklama na anténách

Příspěvekod Kart » 1 year ago

Čaute,
rád bych se vás zeptal, zdali využíváte antény jako prostor pro propagaci firmy?
Začneme u malých SXT - tam je na větší vzdálenost skoro nemožné něco rozluštit, ať je to jakkoli velký text (př.: https://dobrasit.cz/files/Uploads/img/s ... ernet3.jpg) nebo jsem viděl jen ořezaný text URL jednoho ISP na Kyjovsku-opět SXT.
30cm paraboly jsou asi na zvážení, 60cm+ si myslím, že může poskytnout slušnou reklamu.

Jsou to zbytečně vyhozené peníze nebo v případě větších antén vč. např. telefonního čísla(pokud potenciální zákazník ještě internet nemá, tak vynechme URL) dobrá investice?
PS: Sry Petr S. za vypůjčení fota, ale v jednom vlákně jsi mě inpiroval udělat toto nové :)
0 x

hol
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 1 year ago

všechno má svoje. Zas konkurence hned vidí, co je krakonošovo. I když v lokalitě stejně většinou dobře poznáš čí je co podle "rukopisu" instalace.

Více k tématu, na parabolách máme náš nápis. SXT a jiný malý věci neřešíme.
0 x

Laibir

Příspěvekod Laibir » 1 year ago

Efekt toho, jestli ta reklama něco přinese, asi nezjistíš.
Mě by spíš zajímalo, jestli některé samolepky nemají spíš útlum. Hlavně ve vyšších frekvencích 10, 17, 24G? Z obav o odrazy nebo pokles signálu je nedáváme nikde.
To by mohl možná vědět p. Šťourač.
0 x

Tomáš Nesrsta
Moderátor
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 1 year ago

Měl jsem samolepky na SXT a i na 10GHz a 17Ghz. SXT bylo objednáno od Rosetu a v 5GHz podlě mě útlum nepoznáš.
Na 10GHz a 17GHz (resp. paraboly od 40cm výše) jsem měl řezanou folii co se lepí např. na autobusy. U těchto vyšších frekvencí jsem taky žádný útlum nepoznal. Takže bych se toho nebál.

Jestli to přineslo nějakou reklamu těžko říct. Ale asi jo, přeci jenom minimálně se trochu dostaneš do podvědomí lidí. Na druhou stranu upřímě, kolik lidí kouká po střechách nebo po oknech jaká je tam anténa a co je na ní napsáno. To dělají jenom lidi z oboru a musím říct že trvá hodně dlouho se tohodle zlozvyku zbavit. Já jsem s tím praštil skoro před rokem a půl a ještě se sem tam podívám. :D
2 x
Bývalý ISP...

Kart

Tomáš Nesrsta píše:Měl jsem samolepky na SXT a i na 10GHz a 17Ghz. SXT bylo objednáno od Rosetu a v 5GHz podlě mě útlum nepoznáš.
Na 10GHz a 17GHz (resp. paraboly od 40cm výše) jsem měl řezanou folii co se lepí např. na autobusy. U těchto vyšších frekvencí jsem taky žádný útlum nepoznal. Takže bych se toho nebál.

Jestli to přineslo nějakou reklamu těžko říct. Ale asi jo, přeci jenom minimálně se trochu dostaneš do podvědomí lidí. Na druhou stranu upřímě, kolik lidí kouká po střechách nebo po oknech jaká je tam anténa a co je na ní napsáno. To dělají jenom lidi z oboru a musím říct že trvá hodně dlouho se tohodle zlozvyku zbavit. Já jsem s tím praštil skoro před rokem a půl a ještě se sem tam podívám. :D

To ja cumim porad, a hledam nejen wifi zarizeni, ale i BTSky nebo kamery apod.
Snad jen pokud jedu nejaky cyklisticky zavod, tak se dokazu nerozptylovat a cumet dolu :)
0 x

K3NY

Příspěvekod K3NY » 1 year ago

jakpak ty samolepky budou asi vypadat cca za rok u komina? Nebude na tom mrznout voda? Nerekl bych ze je to dobry napad. Vetsinou je to vysoko takze to nikdo neprecte bez dalokohledu. Mozna velky jednoduchy logo by slo.
0 x

Kart

K3NY píše:jakpak ty samolepky budou asi vypadat cca za rok u komina? Nebude na tom mrznout voda? Nerekl bych ze je to dobry napad. Vetsinou je to vysoko takze to nikdo neprecte bez dalokohledu. Mozna velky jednoduchy logo by slo.

Tak u komina - to je vyjimka - cernoch at je antena sebevetsi... Tam to nema smysl vubec.
0 x

Petr S.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr S. » 1 year ago

Samolepky u mě docela fungují. Útlum nemají skoro žádný, ale už se mi stalo, že mi říkali samotní zákazníci třeba "já když jdu do hospody, tak všude vidím vaše antény... " a tak :) Takže účel to splnilo... Dostat se do povědomí lidí. Podle mě super reklama. Mám je nasazené už pár let a pořád jsou jako nové - ale jsou to samolepky s laminací. Sice stály o něco víc, ale po těch pár letech jsou pořád stejný...

Ale telefonní číslo bych tam nedával - to nepůjde přečíst - já to tam dávám kvůli tomu povědomí. Prostě už na dálku vidí, že je tam něco malýho modrýho, tak mu dojde, že je to moje anténa :D
1 x
..:: DobraSit.cz ::..

Zpět na „Nezařazené“