Transceivery PRODEJ

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
Uživatelský avatar
amigonet
Příspěvky: 266
Registrován: 12 years ago
Kontaktovat uživatele:

Transceivery PRODEJ

Příspěvekod amigonet » 1 week ago

Platba předem na účet (po vystavení zálohové faktury). Možnost osobního převzetí (po platbě předem na účet), případně nutné čítat cenu dopravy (PPL). Fotky zboží jsou k dispozici, na vyžádání lze zaslat na e-mail.

Mikrotik S+31DLC10DI 10G, DDM SFP+ 10km 1310nm
K dispozici 3 použité kusy, cena za kus 1 100,- bez DPH.

Mikrotik S-3553LC20D T1550/1310 20km SFP
K dispozici 1 použitý kus, cena za kus 400,- bez DPH.
Mikrotik S-3553LC20D T1310/1550 20km SFP
K dispozici 1 použitý kus, cena za kus 400,- bez DPH.

SPB-7720WHPA
K dispozici 1 použitý kus, cena za kus 30,- bez DPH.

SPB-3710CIS 155m 1550Tx/1310Rx 10km
K dispozici 48 použitých kusů, cena za kus 10,- bez DPH.
0 x

Uživatelský avatar
amigonet
Příspěvky: 266
Registrován: 12 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod amigonet » 2 days ago

ZLEVNĚNO
0 x


Zpět na „Bazar PRODEJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: basty, reset a 3 hosti