Zjištěný PODVODNÍK (hipik), sháním další poškozené a oznamuji Policii

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
Jenya

Zjištěný PODVODNÍK (hipik), sháním další poškozené a oznamuji Policii

Příspěvekod Jenya » 1 week ago

Panové, narazil jsem na podvodníka (hipik), ktery zde prodava material, avsak po zaplaceni nedodal zbozi.
Jdu s tim na Policii, predpokladam, ze je budou zajimat i dalsi poskozeni, tak prosim, aby se mi ozvali.
Konkretne se jedna o tento inzerat: viewtopic.php?p=256865#p256865

Jiste indicie naznacuji, ze ma na triku vice podvodu, v mem pripade pouzil ucet 2100469753/2010 na jmeno Svobodova Marie , asi jeho bilej kun.
0 x

cmgn

Příspěvekod cmgn » 1 week ago

Já naštěstí nestihl peníze poslat, ale kontaktoval mě jiný člen fóra s tím samým
0 x

hipik

Příspěvekod hipik » 1 week ago

zdravim,
o žádný podvod se nejedná, s každým kupujícím jsem v kontaktu. Peníze jsou odeslány všem bez výjimky s omluvou a vysvětlením proč ke komplikaci došlo.
0 x

nechtej

Příspěvekod nechtej » 1 week ago

Rád se přidám, zaplaceno, zboží nedodáno. Příležitostně odpovídá na maily. Peníze zpět rozhodně nenabízí jak tvrdí. Uvedený účet byl i na faktuře.
0 x

Jenya

OK, posli mi prosim fakturu a potvrzeni o zaplaceni z bankovnictvi na email uvedeny v SZ.

nechtej píše:Rád se přidám, zaplaceno, zboží nedodáno. Příležitostně odpovídá na maily. Peníze zpět rozhodně nenabízí jak tvrdí. Uvedený účet byl i na faktuře.
0 x

zdenek.svarc
Administrator
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zdenek.svarc » 1 week ago

Za provozovatele serveru podotýkám, že dotyčný se registroval na sklonku roku 2014 z IP patřící jednomu ISP v Plzeňském kraji a email používá na Centrum.cz. V případě nutnosti nebude pro PČR velký problém dotyčného vypátrat, už jen díky bankovním účtům v ČR. Proto věřím, že dotyčný vše uvede velmi rychle do náležitého pořádku dřív, než bude muset nést důsledky trestěprávní odpovědnosti.
3 x

nechtej

Příspěvekod nechtej » 1 week ago

hipik píše:zdravim,
o žádný podvod se nejedná, s každým kupujícím jsem v kontaktu. Peníze jsou odeslány všem bez výjimky s omluvou a vysvětlením proč ke komplikaci došlo.

Stále nic, ani peníze ani zboží ani omluva....
0 x

svestka
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 1 week ago

U některých lidí se musí člověk oprostit od pocitu, že se "ten člověk snaží" to dát do pořádku, ale pořád jen slibuje, slibuje, ... a tak se to táhne, týdny, měsíce, ...
Jediné co platí, je opravdu podání trestňáku :(
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

honzam

Příspěvekod honzam » 1 week ago

Tady asi není jiné cesty. Vypadá to na jeden planý slib a skutek utek
0 x

Jenya

Už se vaří voda v kotli.
0 x

redmax

Příspěvekod redmax » 5 days ago

zdenek.svarc píše:Za provozovatele serveru podotýkám, že dotyčný se registroval na sklonku roku 2014 z IP patřící jednomu ISP v Plzeňském kraji a email používá na Centrum.cz. V případě nutnosti nebude pro PČR velký problém dotyčného vypátrat, už jen díky bankovním účtům v ČR. Proto věřím, že dotyčný vše uvede velmi rychle do náležitého pořádku dřív, než bude muset nést důsledky trestěprávní odpovědnosti.

Díky bankovnímu tajemství nelze jen tak prolomit kdo je majitelem účtu. Vlastní zkušenost, kdy mě také při zakoupení UBNT NSM5 někdo okradl. Zaslal jsem mu peníze na účet a zařízení nikdy nic. Na policii to po měsíci stejně odložili.
0 x

Kolombo

Příspěvekod Kolombo » 5 days ago

A jaká byla škoda? Nad 5t? Protože sem mi nezdá, že by v případě trestného činu (tuším na 5t Kč) nešlo prolomit bankovní tajemství o tom kdo je majitel účtu...
0 x
Zatím toho vím o sítích méně, než bych rád někdy věděl... ale pracuji na tom :-)

Jenya

Příspěvekod Jenya » 4 days ago

Tak podvodnik, myslim pod tlakem teto kampane, penize vsem co vim vratil a udelal dobre, jelikoz jsem byl nasrane rozhodnuty to dotahnout.
Jeste zde zverejnim udaje, ktere byly na fakture, kterou poslal jednomu z poskozenych. Udaje se pochopitelne nemusi shodovat s pachatelem podvodu, stejne jako ucet 2100469753/2010 je na jmeno Svobodova Marie. Telefon je vsak jisty.

ičo: 87068401
Vojtěch Horváth
Na Tržišti 548
34506 Kdyně

telefon: 778 110 986

PS: Bankovni tajemstvi je mytus. Pokud se o vas bude zajimat policie, nebo financak, dostanou vse i s vypisem pohybu. Nebo pouze nekdo, kdo se domniva, ze vam omylem poslal na ucet penize, vase nacionale dostane take.
1 x

KoZLiCeK

Příspěvekod KoZLiCeK » 4 days ago

Jenya píše:Tak podvodnik, myslim pod tlakem teto kampane, penize vsem co vim vratil a udelal dobre, jelikoz jsem byl nasrane rozhodnuty to dotahnout.
Jeste zde zverejnim udaje, ktere byly na fakture, kterou poslal jednomu z poskozenych. Udaje se pochopitelne nemusi shodovat s pachatelem podvodu, stejne jako ucet 2100469753/2010 je na jmeno Svobodova Marie. Telefon je vsak jisty.

ičo: 87068401
Vojtěch Horváth
Na Tržišti 548
34506 Kdyně

telefon: 778 110 986

PS: Bankovni tajemstvi je mytus. Pokud se o vas bude zajimat policie, nebo financak, dostanou vse i s vypisem pohybu. Nebo pouze nekdo, kdo se domniva, ze vam omylem poslal na ucet penize, vase nacionale dostane take.

S shledem na to ze prerusil zivnost a mel v minulosti nejake exekuce tak se divim ze jste snim obchodoval.
0 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“