Věci z prodané sítě.

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
radimasss

Věci z prodané sítě.

Příspěvekod radimasss » 2 weeks ago

ahoj chtel bych doprodat zbytky z prodané sítě.

UBNT Rocket m5 XM 40 ks
UBNT Rocket m5 Mimo sektor 16dbi. 30ks
UBNT Rocket AC5 3ks
UBNT NanoBeam AC5 1ks
UBNT nanostation m5 20ks
UBNT nanostation m5 loco 13ks
UBNT rocketdish mimo 30dbi 3x
Jirous 29dbi mimo 1ks
Gentle box s anténou jirous 220 mcx 30ks
tp link 840n 30ks

Nejlépe jako komplet.

Ceny nabídněte. Předem děkuji..
0 x

edusko

Příspěvekod edusko » 2 weeks ago

kolko za vsetky tplink 840
0 x

radimasss

Když tak prosím nabídněte. Děkuji. Pěkný večer.
0 x

mato1

Příspěvekod mato1 » 2 weeks ago

rad by som upozornil na tohto zlodeja / klamara / odrbavaca, ktory mi ani po opakovanych urgenciach neposlal pozadovany tovar, za ktory som zaplatil na jeho ucet.
v ramci dovery v isp komunitu som mu zaslal peniaze na ucet obratom ako mi napisal, ze mi poslal tovar a samozrejme toho vyuzil a ziadny tovar neodoslal. samozrejme ani na spravy neodpovedal, hoci som mu ich poslal niekolko. len tu zrazu vidim, ze zasa nieco "predava".

ja len dufam, ze mu tych par eur pomohlo a nech sa s nimi zadrhne. a nezabudaj radimasss, karma je zdarma - urcite sa ti to vrati nasobne ;-)
0 x

radimasss

dlouho jsem na ispforu nebyl mužete mi napsat o co se jedná myslím že ještě není pozdně na to to dorešit zřejme jsem udělal chybu. Omlouvám se.
0 x

radimasss

mato1 píše:rad by som upozornil na tohto zlodeja / klamara / odrbavaca, ktory mi ani po opakovanych urgenciach neposlal pozadovany tovar, za ktory som zaplatil na jeho ucet.
v ramci dovery v isp komunitu som mu zaslal peniaze na ucet obratom ako mi napisal, ze mi poslal tovar a samozrejme toho vyuzil a ziadny tovar neodoslal. samozrejme ani na spravy neodpovedal, hoci som mu ich poslal niekolko. len tu zrazu vidim, ze zasa nieco "predava".

ja len dufam, ze mu tych par eur pomohlo a nech sa s nimi zadrhne. a nezabudaj radimasss, karma je zdarma - urcite sa ti to vrati nasobne ;-)

Už si vzpomínám je to už tedy sakra dlouho ale rád bych se omluvil a peníze poslal na z5.
0 x

mato1

Příspěvekod mato1 » 2 weeks ago

radimasss píše:Už si vzpomínám je to už tedy sakra dlouho ale rád bych se omluvil a peníze poslal na z5.

ked mi peniaze pridu naspat, tak to sem postnem... a vasu omluvu mozno nasledne prijmem
0 x

mato1

Příspěvekod mato1 » 5 days ago

mato1 píše:
radimasss píše:Už si vzpomínám je to už tedy sakra dlouho ale rád bych se omluvil a peníze poslal na z5.

ked mi peniaze pridu naspat, tak to sem postnem... a vasu omluvu mozno nasledne prijmem

este stale mi neprisli naspat peniaze... mozem konecne poprosit o vratenie penazi za nedodany tovar???
0 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“