Prodám 4ks antén p. Štourače k wAP 60G

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
pepulis
Kontaktovat uživatele:

Prodám 4ks antén p. Štourače k wAP 60G

Příspěvekod pepulis » 3 weeks ago

Dobry den,
v 04/2018 jsem zakoupil 4 ks anten od p. Štourače pro spoj na 60G. Nikdy jsem je ale nakonec nepouzil a lezi mi skladem. Anteny jsou tedy uplne nove (vypadaji nasledovne viewtopic.php?f=10&t=6889&start=195). Nejlepsi bude osobni prevzeti (Zlin popr. okoli). Cena za antenu 1900. Prodam nejlepe vsechny najednou. Doklad mozny od neplatce.
0 x

edusko

Příspěvekod edusko » 3 weeks ago

na aku vzdialenost sa to da pouzit
0 x

pepulis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepulis » 3 weeks ago

Nedokazi odpovedet, nikdy jsem to nezkousel, ale na foru to dle vlakna 60G ma vice lidi, tak se pripadne zeptejte tam.
0 x

mladas
antispam: Ano

Příspěvekod mladas » 3 weeks ago

mi to jede na 1250m
0 x

Sidi

Příspěvekod Sidi » 3 weeks ago

Řekl bych, že zkoušet to na víc než 1km bez zálohy není úplně ideální, 66Ghz tu hranici posune kousek za 1km, ale i tak ...

Záleží co za spojem poběží - ale když O2 vede kampaň jak je wifi náchylný na špatný počasí, tak je škoda jim ještě nahrávat.
0 x

pepulis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepulis » 2 weeks ago

Porad k dispozici. Uzivatel, ktery se mi ozval pres SZ, jiz nereagoval, takze je to volne.
0 x

pepulis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepulis » 2 weeks ago

pepulis píše:Porad k dispozici. Uzivatel, ktery se mi ozval pres SZ, jiz nereagoval, takze je to volne.

Prodano.
0 x

Niky

Příspěvekod Niky » 2 weeks ago

Taky mam 2ks tech anten volne a nepouzite pokud by je nekdo chtel. Mam k tomu i dve nepouzite jednotky.
0 x

raven-il
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 1 week ago

Niky píše:Taky mam 2ks tech anten volne a nepouzite pokud by je nekdo chtel. Mam k tomu i dve nepouzite jednotky.

Vzal bych je. Cena ?
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

Zpět na „Bazar PRODEJ“