SD od Orelsoft

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
S_a_M

Re: SD od Orelsoft

Příspěvekod S_a_M » 3 days ago

Hmm zajimave ze nez jsem vyjednal uver v Bance tak ty jsi prodal. Ale hlavne ze jsme ti dali konekt za kterej jsi nerek ani dekuju. Aby se ti ty zakaznici nerozutekli. Vono jet na soho sluzbu upc se moc nevyplaci... A jako sorry nez jdu do Banky zeptam se rodiny. Nevim kdo nam brecel do telefonu ze to koupil a nevi co ted s tim. Tohle beru jako vojebavku ze nejdriv jo ja to prodam Vam a pak sup a bylo.
0 x
Proste trollim :D

Orel005

Příspěvekod Orel005 » 3 days ago

S_a_M píše:Hmm zajimave ze nez jsem vyjednal uver v Bance tak ty jsi prodal. Ale hlavne ze jsme ti dali konekt za kterej jsi nerek ani dekuju. Aby se ti ty zakaznici nerozutekli. Vono jet na soho sluzbu upc se moc nevyplaci... A jako sorry nez jdu do Banky zeptam se rodiny. Nevim kdo nam brecel do telefonu ze to koupil a nevi co ted s tim. Tohle beru jako vojebavku ze nejdriv jo ja to prodam Vam a pak sup a bylo.

Jak rikam, IQ houpaciho kone, uz se znovu nebudu snizovat na tvoji úroveň. Nikimu a NIKDY nic neslibuji nebo nerezervuji dokud nemam jakoukoliv jistotu ( vlastni zkusenosti ). A od Vas jsem furt slysel " to je moc, my to takhle rychle nesezeneme atp... ". Lzes a ty to vis...
0 x
http://www.orelsoft.cz / Jediny ISP s HI-TECH servery bez instalacnich poplatku ve stredni Evrope.
Napriklad: 64 jader, 256 GB ram, 4x600 GB SAS 15k, 1 Gbps pripojeni za 14 000,- Kc / mesicne vc. dph.

S_a_M

Příspěvekod S_a_M » 3 days ago

Jak rikam nez jsem vyresil uver tak jsi proste prodal, presto ze jsi souhlasil ze pockas... tohle mi prijde jako ojeb. A nerikej ze lzu moc dobre si to pamatuju a jen tak nezapomenu. Nebejt nas tak se ti to do 14 dnu rozpadne a s tech penenz by jsi nevidel nic.
0 x
Proste trollim :D

Tomáš Nesrsta
Moderátor
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 2 days ago

Admin edit: Tak a tady tu diskusi ukoncim. Jestli se chce někdo dohadovat tak si vyřešte jinde a ne tady na fóru.
Informace které tu jsou prezentovány ať si každý přebere jak chce.
1 x
Bývalý ISP...

Zpět na „Bazar PRODEJ“