Nové Antény Ubiquiti AM-5G20-90 Airmax 5GHz 2x2 MIMO

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
salta

Nové Antény Ubiquiti AM-5G20-90 Airmax 5GHz 2x2 MIMO

Příspěvekod salta » 1 week ago

Prodám 3KS antén. Uplně nové zabalené biquiti AM-5G20-90 Airmax 5GHz 2x2 MIMO

Cena 1500Kč/ks

Rocket M5 k tomu za 500Kč.

Nebo popřípadě k tomu mám 2kshttps://mikrotik.com/product/RB912UAG-5HPnD-OUT Cena za kus včetně redukce pro tyto antény je 1200Kč.

Doprava PPL zdarma.
Přílohy
sektor5-19-1-w256.jpeg
sektor5-19-1-w256.jpeg (6.18 KiB) Zobrazeno 900 x
IMG_2561.JPG
IMG_2561.JPG (71.7 KiB) Zobrazeno 900 x
IMG_2560.JPG
IMG_2560.JPG (60.76 KiB) Zobrazeno 900 x
0 x

Filipová Ludmila

Příspěvekod Filipová Ludmila » 1 week ago

Zdravím to mne zajímá. Důvod prodeje je jaký? LF
0 x

ZKNET

Příspěvekod ZKNET » 1 week ago

vezmu 2 ks
0 x

mouchic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mouchic » 1 week ago

beru tu poslední
0 x

pavelsiman

Příspěvekod pavelsiman » 1 week ago

o jeden kus mam aj ja zaujem az je to este aktualne
0 x

juhas

Příspěvekod juhas » 1 week ago

Měl bych zájem o komplet včetně jednotek
0 x

reset

Příspěvekod reset » 1 week ago

techto anten tu mam sundanych tusim sest az osm (bez jednotek) , mel by nekdo zajem ?
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

salta

Příspěvekod salta » 1 week ago

Rezervace Juhas do zítra. Upřednostnuji prodej komplet.
0 x

Filipová Ludmila

Příspěvekod Filipová Ludmila » 1 week ago

Dobrý den,
mohu se zeptat proč nereagujete na SZ a v klidu jste mne zde přeskočil na prodej? Nebo snad proti mne osobně něco máte? Ta máte rovnou napsat Filipová tobě to neprodám a nemusím Vás dál řešit.
LF
0 x

svestka
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 1 week ago

Filipová Ludmila píše:Zdravím to mne zajímá. Důvod prodeje je jaký? LF

důvod prodeje je, že se toho chce zbavit, neboť mu to k ničemu není. Kdyby mu to k něčemu bylo, tak to neprodává. logicky :)
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

salta

Příspěvekod salta » 6 days ago

na SZ jsem odpověděl a pak jsem napsal, že zatím rezervováno pro juhas který chtěl vše - Rocket + Anteny ale neozval se. Takže Má přednost ten co chce vše.

PS
0 x

Filipová Ludmila

Příspěvekod Filipová Ludmila » 6 days ago

DO Sz jsem Vám odpověděla: Vzala bych si tedy všechny 3 antény. Rockety, ale mám. Je to problém. Kam si mohu přijet? Případně i kontakt. Děkuji LF Pokud by jste napsal, že to chete prodat celé tak napíšu, že jo. Jenže je otázka jak to prodáváte celé? Antény, rockety i MK? Ale v pohodě fakt mne fascinuje napíšu první jak sem tak i SZ a stejně nenakoupím to jako fakt pobaví. Ještě, že jsem v důchodu, ale mít Vás všech ten luxus tu trvit čas s tím, že stejně nenakoupíte nic i když jste první bych brala. LF
0 x

Filipová Ludmila

Příspěvekod Filipová Ludmila » 6 days ago

důvod prodeje je, že se toho chce zbavit, neboť mu to k ničemu není. Kdyby mu to k něčemu bylo, tak to neprodává. logicky :)

Jakže se to říká potrefená husa nejvíc kejhá. Švestka zrovna vy mne o tom něco povídejte jak je to dlouho co jste prodával toho Summita u kterého jste nám zatajil vadnou desku a nefunkční port eth za který nám ještě dlužíte cca 5000 Kč. Tak bejt váma jdu kejhat jinam podvodníku.
0 x

svestka

Příspěvekod svestka » 6 days ago

Filipová Ludmila píše:

Jakže se to říká potrefená husa nejvíc kejhá. Švestka zrovna vy mne o tom něco povídejte jak je to dlouho co jste prodával toho Summita u kterého jste nám zatajil vadnou desku a nefunkční port eth za který nám ještě dlužíte cca 5000 Kč. Tak bejt váma jdu kejhat jinam podvodníku.

Ozval se někdo s reklamací? Nevím o tom. A s urážkami běžte někam.
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Julian

Příspěvekod Julian » 6 days ago

Filipová Ludmila píše:

Ach jo,

fakt jsem blbej ze tohle pisu, ale proste mi to neda, cim to tak asi je, ze Vam se dejou stale prikori, proc Vas lidi nemaj radi?
Ze by karma byla svine, nebo pekne cesky "jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva..."?

R

P.S.: nemel jsem to psat, nikdy jsem nemel nastesti osobni zkusenost, ale tak nejak se v oboru pohybuji jiz par let, tak clovek neco sem tam v eteru zachyti a hlavne ted je mi lip....
2 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“