Prodej domény "zapojime.net"

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
pngi

Prodej domény "zapojime.net"

Příspěvekod pngi » 5 days ago

Prodám doménu "zapojime.net". Na doméně nikdy nebyl žádný obsah, chtěl jsem ji použít pro firemní stránky, ale internet jsem prodal pod jiným názvem. Doména byla nezávisle ohodnocena na 50.000,- Kč = prodejní cena. Více info na tel.: +420 724 316 436.
0 x

KoZLiCeK

Příspěvekod KoZLiCeK » 5 days ago

pngi píše:Prodám doménu "zapojime.net". Na doméně nikdy nebyl žádný obsah, chtěl jsem ji použít pro firemní stránky, ale internet jsem prodal pod jiným názvem. Doména byla nezávisle ohodnocena na 50.000,- Kč = prodejní cena. Více info na tel.: +420 724 316 436.

:-) :-)
0 x

pgb

Příspěvekod pgb » 5 days ago

Hustý, možná ještě lepší ale bude doména zapojime.to která je volná ale osobně bych si jí cenil na 150000 stříbrných.
0 x

jakduch

Příspěvekod jakduch » 5 days ago

Viděl jsem stíhačku couvat, žábu bušit pěstí do skály.. Ale na tohle čumim jak bulhar do míchačky.. "Hej, Pepiku, kolik by to mohlo stát, když za to platím pár stovek ročně?" "Já ti nevím Karliku, dej 50 tisíc, ať máme na další ojetou Fabii pro servis"
3 x

pngi

Příspěvekod pngi » 5 days ago

:D no Fabii bysme potřebovali. Já nevím, vůbec se v tom nevyznám a sice odhadce nebyl Pepík, ale taky jsem čuměl na tu cenu. Asi to nebude dobrej odhadce :)
0 x

pgb

Příspěvekod pgb » 5 days ago

Bez nadsázky..... Odhadce byl asi trochu bez rozumu na chvilku, nicméně možná si říkal tak vždyť proč to nezkusit. Kdysi jsem prodával auto do AAA a první výkupní cena byla: pane, pro nás to má cenu šrotu .... Po hodině to bylo 65 tisíc.
0 x

luky.GTI

Příspěvekod luky.GTI » 5 days ago

Bez ranku par stovek :-)
0 x

draslik

Příspěvekod draslik » 5 days ago

Já bych prodal doménu nezapojime.net za 265 Kč. :) Měl by někdo zájem?
2 x

honzam

Příspěvekod honzam » 5 days ago

draslik píše:Já bych prodal doménu nezapojime.net za 265 Kč. :) Měl by někdo zájem?

A nebo ojebeme.net :)
0 x

rsaf

Příspěvekod rsaf » 5 days ago

Třeba ho nalákaly ty nesmyslný ceny, za který se tady prodávají staré Alcomy. Tak to taky zkusil s kusem šrotu ;-)
0 x

brodiks7

Příspěvekod brodiks7 » 5 days ago

zdravim a co domena:

http://zrychlujeme.sk/

rovnaku len .cz http://zrychlujeme.cz/ prevadzkuje O2 CZ na 5 G internet, na SK sa este len 5 G chysta, kto ma zaujem o tuto domenu :-)
0 x

tomasegert

Příspěvekod tomasegert » 5 days ago

Taky mám zbytečnou doménu: hwnet.cz - 3000,-
50000 by bylo super, ale stojím nohama na zemi.
0 x

pngi

Příspěvekod pngi » 4 days ago

Jak říkám, vaše komentáře chápu. Vůbec se v nějakých cenách za domény nevyznám a samotnému se mi tomu nechtělo moc věřit, tak jsem sem plácnul to, co mi řekl odhadce. Takže tohle téma bych asi uzavřel :D
0 x

dagus

Příspěvekod dagus » 4 days ago

Zkus cetin, nebo o2. Když už informujou domenou zrychlujeme.cz, tak třeba bude zájem o zapojime.net a pak sepisemesmlouvu.cz
0 x

K3NY

Příspěvekod K3NY » 4 days ago

pngi píše:Prodám doménu "zapojime.net". Na doméně nikdy nebyl žádný obsah, chtěl jsem ji použít pro firemní stránky, ale internet jsem prodal pod jiným názvem. Doména byla nezávisle ohodnocena na 50.000,- Kč = prodejní cena. Více info na tel.: +420 724 316 436.

rad bych videl ten nezavisli posudek
0 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“