Ceragon IP-20E

Bezplatná individuální inzerce související tématiky / Automatické pročištění vlákna do 30 dní od posledního příspěvku.
lucas_evo

Ceragon IP-20E

Příspěvekod lucas_evo » 2 weeks ago

Prodam jednotky/spoje Ceragon IP-20E v1
jednotky maji licenci na gigabit na bezdratu a moznost zapojeni 2 az 3 gigabit ethernetu/sfp

jednotky jsou demontovane po upgradu, zaruka tyden na otestovani
pro info manual:
https://ekatalog.ispalliance.cz/upload/ ... v_I_01.pdf

k dispozici jsou 2 spoje
cena za jeden par jednotek tj. Low a High je 30000,-
0 x

miract
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod miract » 2 weeks ago

Jeden spoj bych vzal. Je k tomu možná faktura od platce?

lucas_evo píše:Prodam jednotky/spoje Ceragon IP-20E v1
jednotky maji licenci na gigabit na bezdratu a moznost zapojeni 2 az 3 gigabit ethernetu/sfp

jednotky jsou demontovane po upgradu, zaruka tyden na otestovani
pro info manual:
https://ekatalog.ispalliance.cz/upload/ ... v_I_01.pdf

k dispozici jsou 2 spoje
cena za jeden par jednotek tj. Low a High je 30000,-
0 x

lucas_evo

muzu dat kupni smlouvu od fyzicke osoby. pokud staci spoj je ve zline.
0 x

midnight_man

Příspěvekod midnight_man » 2 weeks ago

ake anteny k tomu idu? kde sa daju kupit?
0 x

lucas_evo

midnight_man píše:ake anteny k tomu idu? kde sa daju kupit?

daji se koupit treba od vanca, nebo od datacomu
0 x

Matess

Příspěvekod Matess » 2 weeks ago

mohl bych si druhy spoj zamluvit do poledne 12.6? chci zjistit kolik stoji anteny a licence...
0 x

Cheprer
antispam: Ano

Příspěvekod Cheprer » 2 weeks ago

Antény stojí 6500 30cm, 7500 60cm za kus.
Licenci si nedokoupis protože ty spoje nejsou s dokladem o koupi a bez původu řekněme.
Od prodejce mám tuším že šest kusů těchto spojů a zatím všechny vykazují vadné rádio, resp ne úplně vadné ale částečně hluché, koncoví zesilovač funguje ale citlivost je o zhruba 10dBi na spoj horší než by měla býti. Aktuálně je to na všech jednotkách stejně. Nakoupil jsem paraboly a průchodky , ty se zapomněl zmínit 600,- na jednotku , na jednotky. 3 spoje nasadil. Mezi všema zkusil otočit ODU a všechny se chovají stejně. Zhruba v rozmezí 3-9dBi horší signál oproti výpočtu. Dva z těch spojů jsem schválně nasadil paralelně ke stávajícím 80G spojům kde mi signál vychází ještě o 1-2dBi lépe než výpočet. Tyto spoje nejsou schopny toho dosáhnout.
Vzhledem k tomu že antény jsou commscope tak jsou stejné akorát s jinou redukci jako pro optix rtn380. Takže jsem i vyzkoušel na jednom spojí přehodit redukce a ODU Huawei 2 ceragon a ano na stejné zamerenych parabolach při stejné výkonu měli (na spojí 3,2km) přesně o 7dBi a 9,4dBi horší citlivost. Jeden pár z těch všech je na tom lépe, pouze 3 a 4.
Na odpověď na řešení tohoto problemu čekám už druhý týden. Přeci jenom jsem zaplatil za něco co nefunguje jak by mělo. :-(
0 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.

Ispič

Příspěvekod Ispič » 2 weeks ago

A ani fungovat nebude. Prodávané spoje jsou z obrovské série co se dostala do ČR. Jednotky byly prodány jako vadné za pakazel, a koukám že si z toho někdo dělá dobrý kšeft. Vykazují různé vady které se nemusí projevit hned, ztráta citlivosti, a restarty, nebo prostě vůbec nejedou. Toto jsou věci které jsou očividné a zjistitelné rovnou, pak jsou bohužel další, které se projevují v dlouhodobějším horizontu. Jednotky jsou nakombinované z toho co alespoň nějak funguje. Prostě je to původně šrot určený k likvidaci...
1 x

cerva

Příspěvekod cerva » 2 weeks ago

Hm, supr, příští týden se jeden zakoupený spoj chystám nasadit. Na stole zatím chodil podle očekávání, poreferuju, co ve vzduchu.
0 x

lacman

Příspěvekod lacman » 2 weeks ago

Já mám jeden spoj a zatím to jede asi tři měsíce ok, výpočet -29 real je -31/-33 a nepadají, tak sem měl nejspíš kliku :D
0 x

Matess

Příspěvekod Matess » 2 weeks ago

poptaval jsem licenci a nevim zda bude mozne licenci dokoupit. Vzhledem k nizkemu vykonu jsem to chtel v plne rychlosti do kilometru a bez licence to pro me nema smysl. Tak to pro me prosim nedrzte... kdyby se nikdo nenasel a neco se zmenilo tak dam vedet.
0 x

lucas_evo

Příspěvekod lucas_evo » 1 week ago

dobro, uz je stejne vsechno prodano

jinak bych neprodaval neco co bych povazoval za nefunkcni, vse jsem testoval, jen pro info
0 x

midnight_man

Příspěvekod midnight_man » 1 week ago

Ispič píše:A ani fungovat nebude. Prodávané spoje jsou z obrovské série co se dostala do ČR. Jednotky byly prodány jako vadné za pakazel, a koukám že si z toho někdo dělá dobrý kšeft. Vykazují různé vady které se nemusí projevit hned, ztráta citlivosti, a restarty, nebo prostě vůbec nejedou. Toto jsou věci které jsou očividné a zjistitelné rovnou, pak jsou bohužel další, které se projevují v dlouhodobějším horizontu. Jednotky jsou nakombinované z toho co alespoň nějak funguje. Prostě je to původně šrot určený k likvidaci...

Je otázka kto taký šrot predal? Kúpil? Vačšinou také ide rovno do šrotu....to muselo ceragonu ujsť pomedzi prsty.
0 x

S_a_M

Příspěvekod S_a_M » 1 week ago

Ceragona nebrat ani novyho !!!!
0 x
Proste trollim :D
Ceragona nikdy vic a CEZ at se jde fakt vycpat ...

TTcko

Příspěvekod TTcko » 1 week ago

S_a_M píše:Ceragona nebrat ani novyho !!!!

to že s tím neumíš ještě neznamená, že to je špatný :wink:
2 x

Zpět na „Bazar PRODEJ“