pigtaily E2000/APC 2m barevné 12ks/balení

Výstavba optických sítí, pokládky a průvěsy kabelů, administrativa.
Tutin
Příspěvky: 1
Registrován: 1 year ago

pigtaily E2000/APC 2m barevné 12ks/balení

Příspěvekod Tutin » 1 year ago

Dobrý den,

ze zakázky mi zbylo cca 1 200ks pigtailů E2000/APC 09/125 SM 2m barevné. Pigtaily jsou v balení po 12ks a jelikož se toho potřebuji co nejrychleji zbavit, tak je cena za balení (12ks) 600,- bez DPH. KDo by vzal úplně všechny, tak se cena dá ještě snížit.
0 x

halamicek
Příspěvky: 190
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod halamicek » 1 year ago

výrobce?
0 x
Halamíček Jakub

tarluz
Příspěvky: 7
Registrován: 1 year ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarluz » 1 year ago

Máme 2-CORE FTTH přívodní kabel, chci prodávat v nízké ceně.
0 x
řešení pomocí optických vláken, OTDR, fúze svářečku, GPON Olt, ont, MPO / MTP kabelové

strnyk
Příspěvky: 1
Registrován: 7 months ago

Příspěvekod strnyk » 7 months ago

Tutin píše:Dobrý den,

ze zakázky mi zbylo cca 1 200ks pigtailů E2000/APC 09/125 SM 2m barevné. Pigtaily jsou v balení po 12ks a jelikož se toho potřebuji co nejrychleji zbavit, tak je cena za balení (12ks) 600,- bez DPH. KDo by vzal úplně všechny, tak se cena dá ještě snížit.



Dobrý den,mate jeste zajem prodat pigtaily?
Martin
0 x


Zpět na „FTTx“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host