CWDM - provozujete to nekdo ?

Výstavba optických sítí, pokládky a průvěsy kabelů, administrativa.
the.max
Příspěvky: 895
Registrován: 10 years ago
Bydliště: Sudetten land
Kontaktovat uživatele:

Re: CWDM - provozujete to nekdo ?

Příspěvekod the.max » 2 months ago

Tak jasně, pokud je to stejná trasa, tak to se pak nedá označit za kruh. Já to myslel tak, že prostě máš opravdu kruh, , kdy z jednoho POPu na druhý ti ta trasa vede vždy jinudy, ideálně i z POPu vychází na jiném místě.
1 x
Vysoce odborných omylů se dopouští jen specialisté.

Jednou jsem se dotkl ukazováčkem UBNT a slezl mi z něho nehet. Od té doby na UBNT nesahám.

Matess
Příspěvky: 141
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod Matess » 2 months ago

tohle se stalo před lety sloane parku... říkali nám jak mají nezávislou kruhovou zálohu, ale kabely vedly kousek od sebe a rekonstruoval se koridor Olomouc - Praha a někde to bagr přesekl. Největší sranda byla, že to bylo v den kdy sloane park pořádal nějakou akci v Praze a skoro všichni od nich (včetně nás byli tam).
0 x

tarluz
Příspěvky: 9
Registrován: 2 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarluz » 1 week ago

0 x
řešení pomocí optických vláken, MPO / MTP kabelové, SFP/SFP28/QSFP+/QSFP28 transceivery, DAC, AOC

i4wifi
Příspěvky: 75
Registrován: 9 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod i4wifi » 1 week ago

Mikrotik se pustil taky do CWDM
https://files.i4wifi.cz/inc/_doc/Pdf/Mi ... ochure.pdf

Je to úplná novinka, zatím nemáme nic připraveného, ale makáme na tom. Prvky a ceny orientačně:
- CWDM-MUX8A=C2, 8-port CWDM MUX/DEMUX module (supports both SFP and SFP+, list price $359)
- CWDM-CHASSIS-2=C2, 1U Chassis bracket (can hold two CWDM-MUX8A=C2 units, list price $49)
- Eight different SFP CWDM modules (1.25G, Single Mode, 40km range, LC-connector DDM, range from 1470-1610nm, list price $49, same wavelength pair required for a link)
- Eight different SFP+ CWDM modules (10G, Single Mode, 10km range, LC-connector DDM, range from 1470-1610nm, list price $199, same wavelength pair required for a link)
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4431
Registrován: 12 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 1 week ago

ty sfp pojedou i v ciscu ?
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education


Zpět na „FTTx“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host