OVIS WL5460V2 ANEB UNIVERSAL REPEATER JAKO MALÝ VYSÍLAČ

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
teo
Příspěvky: 401
Registrován: 12 years ago

OVIS WL5460V2 ANEB UNIVERSAL REPEATER JAKO MALÝ VYSÍLAČ

Příspěvekod teo » 12 years ago

Druhé verze Ovislinku WL-5460 V2 mají funkci Universal Repeater - chová se jako client a vysílač v jednoum - pro mohé bude lepší vysvětlení že se chová jako repeater vysílající s jiným SSID než to které přijímá a že přijímá jako client.

Zajímá mne zdali už někdo zkoušel použít takto toto AP v UNIVERSAL REPEATER jako "malý vysílač" pro pár clientů. Využití je jasné - vysílat na krátkých vzdálenostech i do mís "za rohem" nebo "za kopečkem" kde signál z již existujícího vysílače nedosáhne (není viditelnost) a neoplatí se stavět retranslační bod v místě kde jde vidět na vysílač i na clienty > tam se použije tento UNIVERSAL REPEATER...

:)
0 x

chalan
Příspěvky: 320
Registrován: 13 years ago
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod chalan » 12 years ago

podla mna to nemoze fungovat dobre, zober si priklad... ap nejaka sektorka ty ako klient s nejakou 16dB antenou a zapnute mas universal repeater mode aby si mohol byt bezdrotovy v ramci bytu ci miestnosti s notebookom... jednoznacne musi prist k zaruseniu k ap :)
0 x


Zpět na „Wireless“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dagus, Petr S. a 5 hostů